Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Dřevěná lavice ANGLE 90 cm, přírodní dub

Výrobce Muubs

Kód zboží 8910002111M

Akce platí do 30.9.2023

10 625 Kč

12 500 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 3 týdnů

Dekor hnědá

Materiál dubové dřevo

Rozměr Š.90cm, H.35cm, V.46cm

Popis

Lavice Angle má skandinávský vzhled z přírodního dubového dřeva.

Zkosené detaily, které charakterizují nohy, jsou jedinečným designovým prvkem kolekce úhelníků.

Lavice je částečně vyrobena z recyklovaného dubového dřeva. Lavičku lze použít v menších místnostech, jako předsíň nebo v dětském pokoji. 

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového výrobku z bílého naolejovaného dubu si přečtěte tento návod, abyste zajistili dobře chráněný a odolný povrch.

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před prvním použitím doporučujeme naolejovat dub Guardian White-pigmented Oil. Postupujte prosím podle pokynů na lahvičce. Je důležité naolejovat všechny dubové povrchy a boky výrobku hned napoprvé - aby se dřevo nasáklo. Dřevo bylo při výrobě naolejováno, ale to nestačí k nasycení povrchu podle potřeby.

DENNÍ ÚDRŽBA /

Použijte hadřík, který nepouští vlákna a po rozlití ihned otřete. Pro hloubkové čištění doporučujeme použít Guardian Wood Cleaner. Nikdy nepoužívejte silné mýdlo nebo čisticí prostředky, protože by se rozpustily a odstranily ochranný olej z povrchu.

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Účinek olejování se průběžně snižuje, a proto doporučujeme olejovat dřevo vícekrát ročně - cca 3-4x. Během prvních šesti měsíců po nákupu doporučujeme ošetření olejem jednou měsíčně.

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA JE DŮLEŽITÁ /

Masivní dřevo je živý materiál. Změny vlhkosti, teplotní rozdíly a suché teplo z kamen na dřevo mohou způsobit tak, že dřevo zdrsne a snadno se zakřiví. Při správné péči a údržbě však budou výše uvedené změny minimalizovány.