Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Jídelní stůl ANGLE 160 x 90 cm, přírodní dub

Výrobce Muubs

Kód zboží 8910002115M

Akce platí do 30.9.2023

29 325 Kč

34 500 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 3 týdnů

Dekor hnědá

Materiál dubové dřevo

Rozměr D.160cm, Š.90cm, V.74cm

Popis

Masivní evropské dubové dřevo, ze kterého je stůl Angle vyroben, má kromě jedinečných designových detailů i kvalitní provedení.

Stůl je částečně vyroben z recyklovaného dřeva vyrobeného v Dánsku. 

Stůl je dodáván v ploché krabičce, aby se snížily náklady na CO2 jak při balení, tak při dodání.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového výrobku z bílého naolejovaného dubu si přečtěte tento návod, abyste zajistili dobře chráněný odolný povrch.

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před prvním použitím doporučujeme naolejovat dub Guardian White-pigmented Oil. Postupujte prosím podle pokynů na lahvičce. Je důležité naolejovat všechny dubové povrchy a boky výrobku hned napoprvé - aby se dřevo nasytilo a vyhnulo se urvingu. Dřevo bylo při výrobě naolejováno, ale to nestačí k nasycení povrchu podle potřeby.

DENNÍ ÚDRŽBA /

Použijte hadřík, který nepouští vlákna a po rozlití ihned otřete. Pro hloubkové čištění doporučujeme použít Guardian Wood Cleaner. Nikdy nepoužívejte silné mýdlo nebo čisticí prostředky, protože by se rozpustily a odstranily ochranný olej z povrchu.

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Účinek olejování se průběžně snižuje, a proto doporučujeme olejovat dřevo vícekrát ročně - cca 3-4x. Během prvních šesti měsíců po nákupu doporučujeme ošetření olejem jednou měsíčně.

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA JE DŮLEŽITÁ /

Masivní dřevo je živý materiál. Změny vlhkosti, teplotní rozdíly a suché teplo z kamen na dřevo mohou způsobit tak, že dřevo zdrsne a snadno se zakřiví. Při správné péči a údržbě však budou výše uvedené změny minimalizovány.