Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Jídelní stůl SPACE SMOKED 220 x 100 cm, černý

Výrobce Muubs

Kód zboží 9230000152M

Akce platí do 30.9.2023

35 275 Kč

41 500 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 3 týdnů

Dekor černá

Materiál jasan, kov

Rozměr D.220cm, Š.100cm, V.75cm

Použití stůl pro 10 osob

Další údaj lze dokoupit prodlužovací část - 9230000147M

Popis

S černými železnými nohami s práškovým nástřikem je jídelní stůl Space průmyslovým a moderním stolem, který se hodí do městské domácnosti.

Prostorný jídelní stůl z masivního černě mořeného jasanu pojme až 10 osob a lze jej snadno rozšířit pomocí odpovídajících prodlužovacích listů, které lze zakoupit samostatně. Díky černému zbarvení stolů je na povrchu stále vidět krásná kresba.

Design stolu byl připraven ve spolupráci s dánskými designéry Says Who.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového produktu s přírodním černým mořem si prosím přečtěte následující příručku údržby, abyste zajistili dobře chráněný a krásný povrch.

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před prvním použitím doporučujeme naolejovat přípravkem Woca Worktop Oil - Natural. Postupujte prosím podle pokynů na lahvičce. Napoprvé je důležité naolejovat všechny dřevěné povrchy a boky výrobku - aby se dřevo nasáklo. Dřevo bylo při výrobě naolejováno, ale to nestačí k nasycení povrchu podle potřeby.

DENNÍ ÚDRŽBA /

Použijte hadřík, který nepouští vlákna a po rozlití tekutiny ihned otřete. Nikdy nepoužívejte silné mýdlo nebo čisticí prostředky, protože by se rozpustily a odstranily ochranný olej z povrchu.

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Účinek olejování se průběžně snižuje, a proto doporučujeme olejovat dřevo vícekrát ročně - cca 3-4x. Během prvních šesti měsíců po nákupu doporučujeme ošetření olejem jednou měsíčně.

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA JE DŮLEŽITÁ /

Masivní dřevo je živý materiál. Změny vlhkosti, teplotní rozdíly a suché teplo z kamen na dřevo mohou způsobit tak, že dřevo zdrsne a snadno se zakřiví. Při správné péči a údržbě však budou výše uvedené změny minimalizovány. 

Související produkty