Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Kosmetické zrcadlo VISTA chrom

Výrobce Blomus

Kód zboží 68949

Akce platí do vyprodání zásob

1 548 Kč

1 935 Kč (-20%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

k dodání do 3 týdnů

Dekor chrom

Materiál kov/pryž

Rozměr 11x14x29 cm

Rozměr složený možno otočit o 360°

Popis

5x zvětšovací kosmetické zrcadlo VISTA z chromované oceli navržené v moderním hranatém designu se stane vaším oblíbeným pomocníkem při líčení a kosmetických úpravách. 

Díky pohyblivému kloubu pro přesné nastavení (lze otočit o 360°) se zrcadlo vždy přizpůsobí vašim požadavkům. Zrcadlo má kromě flexibilního kloubu a výrazného zvětšujícího efektu i další praktickou vlastnost, můžete ho vyjmout ze stojanu a použít jako zrcadlo do ruky. Spodní strana stojanu je podlepena pěnovou podložkou, která zajišťuje lepší stabilitu a chrání proti případnému poškrábání nábytku.

Blomus je nové éra  bytových doplňků s inteligentním, minimalistickým a funkčním designem. Nerezové doplňky německé značky Blomus spojuje vysoká kvalita a dokonalý design. Cílem této značky je spojit každodenní využití s jednoduchostí funkce a krásou materiálu. Výrobky Blomus jsou ideálním doplňkem do vaší koupelny, kuchyně, či zahrady. Značka Blomus je charakteristická použitím nerezového materiálu a precizním designem, který Vás nadchne.