Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Křeslo WIND INSIGNIA BLUE

Výrobce Broste

Kód zboží 31000017

26 500 Kč

Tento produkt má dopravu zdarma.

k dodání červenec 2024

Dekor modrá

Materiál 100% polyester / dub

Rozměr Š. 88 cm, D. 84 cm, V. 74 cm

Rozměr další výška sezení 44 cm, délka sezení 58 cm

Použití 45000 cyklů (Martindale)

Popis

Kubistické křeslo Wind od dánské interiérové značky Broste Copenhagen se sametovým povrchem elegantně zapadá do dnešních trendů nordického stylu. Čalounění křesla Wind vypadá v každé barvě útulně. V závislosti na vašem vkusu si můžete vybrat buď honosný, nebo tlumený model. Sametový potah je příjemný na dotek a potěší každé oko. Opěradlo spojené s područkami zaručuje pohodlí jak pro záda, tak i pro ruce. Jednoduché nohy z mořeného dubového dřeva zajišťují stabilitu nábytku.

Sametová tkanina certifikovaná společností Oeko - Tex byla ošetřena voděodolnou impregnací. Hodnota Martindaleova testu je 45 000 cyklů, což značící velmi vysokou odolnost vůči oděru a poškození tkaniny.

Kolekce Wind, která zahrnuje veškerý nábytek do obývacího pokoje: sedací soupravy, židle, křesla nebo pufy, umí kombinovat estetiku s pohodlím. Barvy tohoto nadčasového nábytku jsou inspirovány podzimními odstíny Skandinávie. Skvěle ladí s dalším nábytkem značky Broste Copenhagen.

Co je to Martindaleův test?

Data shromážděná při testu Martindale jsou velmi užitečná v souvislosti s výběrem pohovky. Jedná se o standardizovanou metodu sloužící k testování mechanické oděruvzdornosti textilie. Při testu se používá normovaný plstěný kotouč s určitou hrubostí, který se otáčí konkrétním počtem otáček a pod určitým tlakem působí na povrch látky, dokud nedojde k prvnímu poškození tkaniny. Následně se kotouč zastaví a udá počet otáček (cyklů), které vykonal. Martindale je obecně hodnota, jakou má látka výdrž vůči oděru.
Pro srovnání: Běžné látky do domácnosti mají 20 000 – 30 000 cyklů. Zátěžové látky, které se používají v hotelech či kancelářích, nesou hodnotu od 50 000 do 100 000 cyklů.

-       Vyrobeno ze 100% polyesteru Oeko-tex a mořeného dubového dřeva

-       Rozměry: šířka 88 cm, hloubka 84 cm, výška 74 cm

-       Skandinávský design

-       Sametová tkanina certifikovaná společností Oeko – Tex s voděodolnou impregnací

-       Vysoce odolná textilie vůči oděru (hodnota Martindale: 45 000 cyklů)

-       K dispozici i v dalších barvách

-       Vhodná kombinace s dalším nábytkem značky Broste Copenhagen

 

Broste Copenhagen, která vznikla v roce 1955, se stala přední značkou interiérového designu ovlivněnou svými skandinávskými kořeny. Nabízí nábytek, polštáře, koberečky, talíře a mnoho dalších bytových doplňků ve skandinávském stylu inspirovaných světovými trendy.