Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Prkénko na krájení 35x25 cm dub

Výrobce Zwilling

Kód zboží 35123-200

1 050 Kč

Skladem 3 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor hnědá

Materiál dřevo dubové

Rozměr 35 x 25 x 2 cm

Údržba jednoduše opláchněte horkou vodou, dobře osušte a občas otřete trocho

Popis

Krájecí prkénko s drážkou proti stékání šťávy od ZWILLING, které je vyrobeno z olejovaného dubu, je ideálním doplňkem pro ochranu vysoce kvalitních čepelí. S praktickými rozměry je dostatečně stabilní a prostorné pro krájení ovoce, cibuli, mrkve nebo jiné zeleniny, stejně jako masa, ryb, sýrů nebo klobás. Dá se použít oboustranně, obvodová drážka na šťávu na jedné straně se hodí zejména k zachycení tekutin, které unikají například při krájení pomerančů, masa a podobně. Kvalitní dubové dřevo je hygienické díky přirozeně obsažené, antibakteriální kyselině tříslové a také nenáročné na údržbu: stačí opláchnout horkou vodou, dobře osušit a občas potřít trochou kuchyňského oleje. Prkénko vyrobené z obnovitelné suroviny si tak můžete užívat po dlouhou dobu.

Dřevěná prkénka na krájení od ZWILLING jsou ideální díky dlouhé trvanlivosti materiálu, hygienická díky přírodní kyselině tříslové a extrémně snadná na údržbu. Kvalitní pravé dřevo navíc dělá z kuchyňských prkének krásné doplňky, které díky svému přirozenému vzhledu vypadají obzvlášť elegantně.

 

-       Vyrobeno z masivního dubového dřeva 

-       Barva: přírodní hnědá

-       Rozměry: délka 25 cm, šířka 25 cm, výška 2 cm

-       Všestranné použití 

-       Jedna strana s drážkou pro zachytávání šťávy z masa či zeleniny

-       Druhá strana bez drážky k podávání uzenin či sýrů 

-       Vysoká tvrdost a pevnost povrchu 

-       Velmi šetrné k nožům

-       Dlouhá životnost 

-       Ruční mytí

 

ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Německáspolečnost ZWILLING vyrábí především sortiment do kuchyně, který je v dnešní době považován za synonymum vysoké kvality, dokonalé funkčnosti a špičkového užitného designu. Vyhledávány jsou i její proslulé sady a nástroje na manikúru.