Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Stojany na časopisy a deštníky

(7)

Všechno může mít své místo a právě novinám, časopisům a jiným tiskovinám udává místo stojan na časopisy. Díky stojanu na časopisy nebudete mít pocit, že všechno kolem jen tak leží a vytváří pocit nepořádku. Tohoto nepříjemného pocitu se lehce zbavíte, pokud budete mít svoje časopisy, letáky, noviny apod. kam odložit. Tím pravým místem je stojan na časopisy, který bude zároveň splňovat i funkci elegantního doplňku.

Stojany mohou mít nejen různá zbarvení ale také tvary a to koše, nástěnné přihrádky anebo třeba držáky na noviny. Stojany na časopisy od Blomus a House Doctor perfektně doplňují jakýkoli interiér a díky kvalitě materiálů budou působit dlouho jako nové. Snadné, elegantní stojany na časopisy vám ušetří jak místo tak i čas.

 

Deštník je Váš "kamarád do deště"! Ale kam s ním, když přijdete domů? Za jeho věrné služby mu můžete poděkovat tím, že mu vyberete důstojné místo k jeho uskladnění.

 

Blomus a Umbra vyrábějí stylové a na údržbu velmi praktické stojany na deštníky v nerezovém provedení nebo v kombinaci dřeva a kompozitu.

 

Stojan na deštníky BLOMUS nebo Umbra vnese do každé předsíně či haly nejen pořádek, ale i závan čistého minimalismu.