Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Termoska Foster 1l světle šedá

Výrobce Stelton

Kód zboží 759ST

1 560 Kč

1 950 Kč (-20%)

Skladem 2 ks , poslední možnost nákupu

Doručíme do 2 pracovních dnů

Tento produkt má dopravu zdarma.

Dekor světle šedá (matná)

Materiál plast

Rozměr 13x16xV.26 cm

Objem 1 l

Údržba pro čištění vnitřku nepoužívejte

Designér Norman Foster

Popis

Vakuová konvice Foster je vyrobena z plastu bez BPA a ftalátů. Kromě kolébkové zátky konvice je součástí i šroubovací uzávěr, takže ji lze vzít na piknik. Uvnitř termosky Foster je klasická skleněná vložka, která udrží kávu nebo čaj teplé několik hodin. Dno termosky lze odšroubovat, což umožňuje výměnu skleněné vložky, pokud dojde k nehodě a rozbila by se. Dno lze vyjmout, aby bylo možné vyměnit skleněnou vložku, která prodlužuje životnost konvice a šetří vaši peněženku i životní prostředí.

Údržba: Vyčistěte konvici opláchnutím vnitřku vlažnou vodou bez saponátu. Ve skleněné vložce nikdy nepoužívejte čisticí prostředky na láhve nebo jiné tvrdé předměty, protože skleněná stěna je tenká a mohla by se snadno rozbít. Otřete měkkým hadříkem nebo utěrkou. Stylově udrží jakýkoli čaj nebo kávu v požadované teplotě po dlouhou dobu.

Kolekce Norman Foster spojuje jednoduchou sochařskou formu s měkkou geometrií a vytváří tak výjimečně řemeslně zpracované a dekorativní nádobí pro širokou škálu použití. Od karafy na víno až po šálky na espresso - každý objekt je odpovědí na jeho specifickou funkci.

Tip: Kombinujte termosku Foster s dalším nádobím z kolekce Norman Fostera vytvořte si dokonalý čajový servis, který pohladí i po duši.

 

-       Materiál: plast (bez BPA a ftalátů), sklo

-       Barva: světle šedá

-       Rozměry: výška 26 cm, šířka 16 cm, hloubka 13 cm

-       Obsah: 1 litr

-       Moderní a funkční

-       Udrží nápoj v požadované teplotě po dlouhou dobu

-       Design: Lord Norman Foster

 

Stelton se řadí mezi přední představitele dánského designu s tradicí od roku 1960. Jeho sortiment  tvoří především kolekce nádobí a doplňků do kuchyně a domácnosti, které se ujaly po celém světě. Mezi stálice sortimentu patří termosky EM a kolekce nádobí Emma a Theo. Značka Stelton za své kolekce výrobků získala a stále získává nespočet prestižních designových ocenění.