Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

O nás

Fantazie - bytové doplňky

"V jednoduchosti je krása!"

Tímto heslem se firma FANTAZIE řídí od samého počátku svého vzniku, tj. od roku 1998, kdy jsme v Hradci Králové otevřeli maloobchodní prodejnu s bytovými doplňky a dekoracemi. Snažili jsme se nabídnout nejen zajímavé dekorace interiérů, ale i hezké dárky pro potěšení každého. Na zahraničních veletrzích nás tehdy oslovily značky ASA Selection a Broste. Tyto značky jsme nabízeli zprvu pouze maloobchodně, v následujících letech se nám podařilo získat jejich zastoupení pro Českou republiku i Slovensko a tak začala naše velkoobchodní činnost.

Postupně se naše nabídka rozrostla o značky Artebene, Bamix, Blomus, Bloomingville, Cutipol, Envirosax, Eva Solo, Fermob, Gaspe, House Doctor, Leonardo, LOQI, Lothantique, Meraki, Microplane, Muubs, Nicolas Vahé, Peugeor, Reisenthel, Rilla, Sass & Bell, Stelton, Star trading, Staub, Umbra a Zwilling. 

Protože nenabízíme pouze jeden „styl“ bytových doplňků a dekorací, jsou značky v obchodě rozděleny podle charakteru na doplňky moderní, dále "útulné" skandinávské značky, vonné produkty a svíčky a módní doplňky.