Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

ZAHRADA A NÁBYTEK

(530)

Vykouzlete na Vaší zahradě útulná zákoutí nebo si na terase vychutnejte příjemný pocit z harmonicky laděného prostoru. Stačí k tomu opravdu málo! Pohodlné sezení, houpací síť zavěsená mezi stromy, svíčky a svícny, nebo elektrické osvětlení doplňující tu pravou atmosféru. V této kategorii naleznete i legendární kolekci zahradního kovového nábytku BISTRO ve více než 20 odstínech od francouzského výrobce Fermob.

Pro Váš interiér nabízíme kolekce stylového nábytku Broste a House Doctor. Představují řadu unikátních kusů, které lze navzájem kombinovat. Drobný nábytek z přírodních materiálů inspirovaný romantikou venkova a elegancí skandinávského designu. Máte-li na mysli něco moderního, jednoduchého a výjimečného, vyberte si z produktů kanadské značky Umbra. Úžasně hravé tvary židlí, křesel, stolků a dalšího drobného nábytku Vás okouzlí.

Celá kompozice je v rukou Vaší představivosti. My Vám poskytneme dostatek možností jak ji realizovat a vytvořit si svou vlastní oázu harmonie, pohody a klidu. Už nebudeme rušit. Vybírejte.