Doprava zdarma nad 65,00 EUR

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

ZAHRADA

(377)

Rodinná oslava na zahradě, ranní káva na balkóně, nebo grilování s přáteli na terase. Zejména v létních měsících jsou venkovní prostory tou nejvyhledávanější částí našich domovů. Vykouzlete na Vaší zahradě útulná zákoutí nebo si na terase vychutnejte příjemný pocit z harmonicky laděného prostoru. Stačí k tomu opravdu málo! Pohodlné sezení, nebo houpací síť zavěsená mezi stromy, svíčky, či elektrické osvětlení doplňující tu pravou atmosféru a spousta doplňků z textilu. V nabízené kategorii naleznete legendární kolekci zahradního nábytku BISTRO od francouzského výrobce Fermob ve více než 20 odstínech.

Celá kompozice je v rukou Vaší představivosti. My Vám poskytneme dostatek možností jak ji realizovat a vytvořit tak z Vaší zahrady či terasy oázu harmonie a klidu.

Vykouzlete na Vaší zahradě útulná zákoutí nebo si na terase vychutnejte příjemný pocit z harmonicky laděného prostoru. Stačí k tomu opravdu málo! Pohodlné sezení, houpací síť zavěsená mezi stromy, svíčky a svícny, nebo elektrické osvětlení doplňující tu pravou atmosféru. V této kategorii naleznete i legendární kolekci zahradního kovového nábytku BISTRO ve více než 20 odstínech od francouzského výrobce Fermob.