Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Svíčky

(412)

Jednoduchost, krása a elegance, která prozáří Váš domov, byt či zahradu! To jsou vonné i nevonné, čajové a dekorační svíčky různých tvarů, velikostí a jemných pastelových barev. Zazáří samostatně nebo ve skupině nejen na dekoračním tácu, ale i v lucerně, krásném svícnu či věnci. V nabídce máme i svíčky s vánočními a velikonočními motivy a vonné svíčky delikátních vůní od světových firem Broste, Lothantique a Meraki. Dekorační svíčky bez vůně nestékají, nečadí a při hoření zachovávají svůj tvar. Při výrobě námi nabízených svíček se používají kvalitní a přírodní materiály - parafín, knoty, vůně i barviva. Rozjasněte a provoňte svůj domov a vytvořte si příjemnou atmosféru!

V této kategorii také najdete praktické nerezové zhášedlo Broste, díky němuž knot pohodlně zhasnete bez nepříjemného kouře a rizika vystříknutí vosku.

 

 

Již dávno neplatí, že se lucerny používají převážně v zimním a chladném období, kdy plamínky světla vnášejí teplo a útulnou atmosféru do našich domovů. Pokud máte balkon, terasu nebo zahradu, jistě si rádi posedíte při teplých večerech, které se mnohdy protáhnou do pozdní nocí. K tomu se hodí světlo z plamene svíčky.

patřičné osvětlení.

Lucerna je jedním ze svítidel, které má právě ono kouzlo hořícího plamínku a zároveň si toto světlo můžete přenést bezpečně tam, kde ho zrovna využijete nejlépe, nebo tam kde ho prostě chcete mít. Lucerny jsou samy o sobě ozdobným prvkem i bez hořícího ohně v ní, můžete si totiž vybrat lucernu prosklenou, nebo jen kovovou s vykrojenými okénky, kulatou nebo hranatou lucernu. Zvolit si také můžete, jaká barva lucerny se vám líbí nejvíce a podle ní si lucernu vybrat.

Ať již v podobě luceren od značek Broste a House Doctor, svícnů, svíček či loučí. V této nabídce naleznete také krásné stínítka, která stačí našroubovat na kabel se žárovkou k tomu určený. Rozjasněte si svůj večer a vytvořte příjemné prostředí pro posezení s rodinou či přáteli!

Pokud vyloučíte elektrická osvětlení, nezbývá vám nic jiného, než posvítit si živým světlem, tedy ohněm, plamínkem ze svíček, petrolejového knotu apod. Příjemný, poklidný pocit vám určitě dodá jakýkoli vámi řízený plamínek, který doplňuje určitou atmosféru, ať už se jedná o dlouhé zimní večery, nebo romantické večírky v létě u vody apod..