Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Samoopalovací pěna COSMOS ORGANIC 150 ml

Výrobce Meraki

Kód zboží 309770083S

Akce platí do vyprodání zásob

370 Kč

529 Kč (-30%)

Skladem 4 ks , poslední možnost nákupu

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor bio produkt

Materiál glycerin, aloe, karamel

Rozměr další organický certifikát ECOCERT Cosmos

Údržba rovnoměrně opálí, hladká a hydrat. pokožka

Použití plný efekt již po 2-6 hod.

Popis

Získejte rovnoměrné a přirozeně vypadající opálení se samoopalovací pěnou COSMOC ORGANIC 150 ml od Meraki. Její účinek se dostaví téměř okamžitě Jedná se o certifikovaný bio přípravek, jehož přírodní barva je odvozena z karamelu. Když nanesete lehkou pěnu, opálení se okamžitě projeví a plný efekt uvidíte již po 2-6 hodinách. Vaše pokožka se rovnoměrně opálí a zůstane hladká, jemná a dobře hydratovaná díky glycerinu a aloe vera. 

Pro nejlepší výsledek začněte exfoliací pokožky pomocí exfoliační rukavice Meraki nebo tělovým peelingem. Navlhčete extra suchá místa, jako jsou lokty nebo kolena, krémem. Opalovací pěnu naneste rovnoměrně na pokožku a obličej pomocí rukavice. Pokud nenosíte rukavici, nezapomeňte si poté důkladně umýt ruce. Barva během několika dní postupně vybledne. Pokud chcete prodloužit barvu, aplikujte znovu podle potřeby. Samoopalovací pěna od Meraki má organický certifikát ECOCERT Cosmos.

Složení: Aqua, extrakt z listů Aloe Barbadensis*, dihydroxyaceton, pentylenglykol, karamel, glycerin**, maltodextrin, kokamidopropylbetain, izomerát sacharidu, kyselina citronová, citrát sodný. *složka z ekologického zemědělství. 99% přírodního původu celkem. 21 % všech složek pochází z ekologického zemědělství.