Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Kovový květináč / knihovna PICOLINO V.63 cm cactus

Výrobce Fermob

Kód zboží 3249-82F

4 848 Kč

Tento produkt má dopravu zdarma.

dodání obvykle 4-6 týdnů

Dekor Cactus

Materiál práškovaná ocel

Rozměr D.66xŠ.23xV.63 cm

Použití vhodné pro použití v exteriéru

Popis

"Kdo řekl, že předmět nemůže být užitečný a zároveň moderní, ten se hluboce mýlil! Ve Fermob se snažíme vyrábět produkty, které jsou vždy funkčně estetické. V rámci širokého sortimentu nábytku vám představujeme držák rostlin Picolino. Je navržen tak, aby vám usnadnil život uvnitř i venku, a to vždy s maximálním stylem!

Kovová police se skládá z úložného tácu z ocelového plechu a police namontované na ocelové drátěné konstrukci. Bylo by unáhlené kvalifikovat tuto položku jako váš každodenní držák na rostliny na stojanu. Lze jej použít jako stojan na časopisy nebo držák na láhve , nebo dokonce může být přeměněn na příležitostnou knihovnu nebo ozdobnou polici . 

Tenké linie vytvořené drátěnou strukturou nabízejí extrémně lehký design. Výsledek? Květináč Picolino lze bez námahy přenášet z venkovních do vnitřních prostor, kdykoli budete chtít.

Výhodou tohoto jednoduchého a účelného designu je, že můžete při výběru barevného schématu popustit uzdu své fantazii. Právě z tohoto důvodu je držák rostlin Picolino dostupný ve všech barvách ze vzorníku barev Fermob.