Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Lavice RUSH 140 cm, šedá

Výrobce Muubs

Kód zboží 9390000108M

Akce platí do 30.7.2024

11 858 Kč

13 950 Kč (-15%)

prodej skočil

Tento produkt má dopravu zdarma.

producttemplate_excludedvyřazeno

Dekor šedá

Materiál kámen, kov

Rozměr D.140cm, H.42,5cm, V.40cm

Údržba utřít vlhkým hadříkem

Použití vhodný pro vnitřní i venkovní použití

Popis

Ideální ke vchodu nebo předsíně k přivítání hostů.

Lavioce RUSH má jednoduchý design.

Nábytek je vyroben z pevných a odolných materiálů a je vhodnáý pro vnitřní i venkovní použití.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového předmětu Rockstone si přečtěte tuto příručku, abyste zajistili dobře chráněnýa odolný povrch.

VÝROBKY ROCKSTONE /

Nádherný povrch materiálu Rockstone vnáší do vašeho venkovního prostoru syrovost. Materiál je navržen tak, aby byl odolný vůči povětrnostním vlivům a odolal teplotám od +25 do -20 stupňů při zachování původního vzhledu. Rockstone se skládá z pryskyřice, kamenného prášku a jemného písku smíchaného s tímto odolným materiálem odolným vůči povětrnostním vlivům. Pigmentované přísady se přidávají do směsi, takže barva bude konzistentní po celém povrchu. Rockstone je ideální pro použití jako stolní desky, lavičky, květináče a osvědčil se jako dokonale voděodolný. Nábytek je odolný vůči skvrnám a UV záření.

PÉČE O SVŮJ PRODUKT /

Rockstone není odolný vůči přímému teplu, proto prosím při podávání večeře použijte např. podložky nebo jinou ochranu, nepokládejte na povrch horké nápoje, svíčku nebo jiné teplé předměty. Tím se zabrání jakémukoli poškození způsobenému velmi vysokými teplotami. Chraňte svůj Rockstone před ostrými hranami nebo vysokou hmotností. Nestoupejte na lavici, aby nedošlo k poškození povrchu.

NÁVOD K ÚDRŽBĚ /

Rockstone je odolný a pevný materiál, který obecně nevyžaduje žádnou údržbu. K čištění povrchu doporučujeme použít vlhký hadřík nebo jelenici a někdy trochu jemného mýdla. Za nešťastných okolností, kdy povrch poškrábete, použijte jemný brusný papír #320 k očištění vrypu v opačném směru (např. pokud je škrábanec nahoře ve vertikálním směru, měli byste brusný papír otřít vodorovně.) Poté namočte ručník a očistěte povrch v intervalech 2 minut a opakujte broušení, dokud škrábanec přestane být vidět.