Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Mlýnek na pepř 19 cm dekor dřeva

Výrobce Zwilling

Kód zboží 39500-027

Akce platí do vyprodání zásob

998 Kč

1 050 Kč (-5%)

Skladem 2 ks , poslední možnost nákupu

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor dekor dřeva

Materiál dřevo

Rozměr 60 x 60 x 190 mm

Rozměr další nastavitelná hrubost mletí

Popis

Díky kvalitnímu dřevěnému mlýnku získáte čerstvě namletý pepř, se kterým dostanou kulinářské výtvory zcela zvláštní chuť. Dřevěný mlýnek na pepř ze série ZWILLING Spices je ideálním kuchyňským nástrojem pro mletí. Kuželový tvar mlýnku kombinuje přirozenost a tradici se sofistikovanou technologií a odolnými, inovativními materiály. Světle zbarvený, lehce zrnitý dub dodává mlýnku na pepř obzvláště rustikální vzhled a při mletí koření se pohodlně drží v ruce. Dlouhou životnost zajišťuje kvalitní keramický mlýnek, přírodní materiál je totiž odolný proti korozi a i při častém používání mele rovnoměrně. S mlýnkem ZWILLING umelete velké množství pepře bez únavy, protože přenos síly do mlýnku je obzvláště účinný. Jednoduchývzhled mlýnku z něj dělá designový předmět, který je příjemný při vaření a u každého jídelního stolu dodá nádech ušlechtilé přirozenosti. S mlýnkem na pepř z řady ZWILLING Spices můžete kromě pepře čerstvě a najemno namlít i další koření, jako je drcený kmín, nové koření nebo celá hořčičná semínka.

TIP: Kombinujte dubový mlýnek na pepř s dubovým mlýnkem na sůl ze série ZWILLING Spices. Na prostřeném stole tak vznikne ucelený a vizuálně přitažlivý obraz. Z mlýnků ZWILLING vyrobených z vysoce kvalitních přírodních materiálů se budete dlouho těšit.

 

-       Vyroben z dubu, keramiky a nerezu

-       Rozměry: průměr 6 cm, výška 19 cm

-       Vysoce kvalitní mlýnek CrushGrind vyrobený z keramiky

-       Praktický "tahový a plnicí mechanismus"

-       Nastavitelná hrubost mletí

-       Díky svému ergonomickému tvaru padne obzvlášť pohodlně do ruky

 

ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Německáspolečnost ZWILLING vyrábí především sortiment do kuchyně, který je v dnešní době považován za synonymum vysoké kvality, dokonalé funkčnosti a špičkového užitného designu. Vyhledávány jsou i její proslulé sady a nástroje na manikúru.