Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Pánev s nepřilnavým povrchem de Buyer CHOC EXTREME P.28cm

Výrobce De Buyer

Kód zboží 830028DB

4 899 Kč

Skladem 4 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Tento produkt má dopravu zdarma.

Dekor černá

Materiál hliník

Rozměr D.51,7cm, Š.29cm, V.13cm

Rozměr další průměr indukční desky: 18,5 cm

Údržba mýt ručně - opláchnout v teplé vodě

Použití všechny zdroje tepla

Popis

Pánev je vybavena dlouhou rukojetí z lité nerezové oceli. Zachovává tradici známých litinových rukojetí „à la française“, přičemž de Buyer vylepšil jejich vzhled a ergonomii. Rukojeť umožňuje snadné a pohodlné používání pánve.

Silné litinové hliníkové tělo pánve zajišťuje rovnoměrné a kontrolované vaření, což ji činí obzvláště vhodnou pro přípravu jemných pokrmů, jako jsou některé druhy ryb. Výjimečný nepřilnavý povrch umožňuje vařit s minimálním množstvím tuku. Pánev se velmi snadno čistí – stačí horká voda, mycí prostředek a měkká houba.

Pánev je vhodná pro všechny typy varných desek, včetně indukce.

Nejde o běžnou pánev...
Je specialistou na jemné vaření ryb, zeleniny, luštěnin, obilovin a podobných surovin, aniž by je nechala zhnědnout či změnit barvu. Skvěle se hodí také na pomalé dušení, ohřívání hotových jídel či zahušťování omáček bez ovlivnění chuti, barvy nebo vůně. Není to univerzální pánev – pokud chcete pokrm rychle opéct, zhnědnout nebo grilovat, použijte raději pánev z oceli.

Video