Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Semišová lavice BRONX L 135 cm, černá

Výrobce Muubs

Kód zboží 8270000115M

Akce platí do vyprodání zásob

16 575 Kč

19 500 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 3 týdnů

Dekor černá

Materiál kov, semišová kůže

Rozměr Š.135cm, H.40cm, V.45cm

Popis

Lavice Bronx ve velikosti L je navržena v kombinaci materiálů semiš a železo. Pod lavicí je praktická odkládací polička, součástí je semišový polštář, který pokryje cca. 2/3 lavice.

Železná lavice se skvěle hodí do interiéru. Bronx L je ideální zejména do předsíně jak místo k sezení, tak i jako úložný prostor. Umístěte do police například proutěné koše a schovejte klobouky, palčáky a další drobné oblečení.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového semišového produktu si přečtěte následující příručku pro údržbu, abyste zajistili chráněný a krásný povrch.

MUUBS používá pro několik výrobků semiš, který má drsný povrch ve srovnání s měkkou stranou kůže, což může vytvořit úplně jiný vzhled. Kůže má krásný a měkký povrch, který je skvělým kontrastem k ostatním materiálům, které MUUBS používá.

Semiš je mnohem měkčí a zranitelnější než běžná kůže. Skvrny se na něm objeví rychleji a snadněji než na kůži, proto se obtížněji čistí. Je tedy velmi důležité vědět, jak se musí semiš udržovat.

ÚDRŽBA /
• Semiš je neupravený. Chraňte materiál před nečistotami, skvrnami a vodou. Vhodný je sprej na impregnaci semiše. Před ošetřením vždy nezapomeňte odstranit nečistoty a prach.
• Semiš používáním stárne. Nezapomeňte povrch vykartáčovat semišovým kartáčem, aby opět vypadal jako nový.
• Skvrny? Pomocí speciálního kartáče uvolněte vlákna a odstraňte z povrchu veškeré nečistoty, poskytnete tak lepší přístup k hluboce usazeným skvrnám. Používejte čisticí prostředky vhodné na semiš a pečlivě dodržujte pokyny.