Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Komoda z masivního dubového dřeva 85 x 45 cm, sv. hnědá

Výrobce Muubs

Kód zboží 9230002146M

Akce platí do 2.6.2024

48 875 Kč

57 500 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 3 týdnů

Dekor hnědá

Materiál dubové dřevo

Rozměr V.155cm, Š.85cm, H.45cm

Popis

Subtilní, rafinované detaily skříně Wing dělají z tohoto designového kousku jedinečný nábytek do designově zaměřené domácnosti.

 

Tato komoda vyrobená z masivního dubu přináší do vašeho interiéru čistý severský vzhled. Zboží je vyrobeno v Evropě.

 

Za každým dvířkem je police, kterou lze nastavit a umístit do požadované výšky.

 

Komoda je vyrobena ve spolupráci s dánským designovým studiem Says Who. 

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového výrobku z přírodního naolejovaného dubu si prosím přečtěte tento návod, abyste zajistili dobře chráněný a odolný povrch.

 

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před prvním použitím doporučujeme naolejovat dub Guardian Wood Oil. Postupujte prosím podle pokynů na lahvičce. Je důležité naolejovat všechny dubové povrchy a boky výrobku poprvé - aby se dřevo nasáklo. Dřevo bylo při výrobě naolejováno, ale to nestačí.

 

DENNÍ ÚDRŽBA /

Použijte hadřík, který nepouští vlákna a po rozlití tekutiny ihned otřete. Pro hloubkové čištění doporučujeme použít Guardian Wood Cleaner. Nikdy nepoužívejte silné mýdlo nebo čisticí prostředky, protože by odstranily ochranný olej z povrchu.

 

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Účinek olejování se průběžně snižuje, a proto doporučujeme olejovat dřevo vícekrát ročně - cca 3-4x. Během prvních šesti měsíců po nákupu doporučujeme ošetření olejem jednou měsíčně.

 

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA JE DŮLEŽITÁ /

Masivní dřevo je živý materiál. Změny vlhkosti, teplotní rozdíly a suché teplo z kamen na dřevu mohou způsobit, že dřevo zdrsne a snadno se zakřiví. Při správné péči a údržbě však budou výše uvedené změny minimalizovány.