Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Komoda z masivního dubového dřeva 85 x 45 cm, tm. hnědá

Výrobce Muubs

Kód zboží 9230000118M

Akce platí do 30.4.2024

50 958 Kč

59 950 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 3 týdnů

Dekor hnědá

Materiál dub

Rozměr V.155cm, Š.85cm, H.45cm

Popis

Komoda Wing je vyrobena v Evropě z masivního dubu - robustního materiálu, který při dobré péči vydrží mnoho let. 

Za každým dvířkem je police, kterou lze nastavit a umístit do požadované výšky.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového předmětu z kouřového dubu si přečtěte tento návod, abyste zajistili dobře chráněný odolný povrch.

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před prvním použitím doporučujeme naolejovat dub Guardian Wood Oil. Postupujte prosím podle pokynů na lahvičce. Je důležité naolejovat všechny dubové povrchy a boky výrobku - aby se dřevo nasáklo a zabránilo se zakřivení. Dřevo bylo při výrobě naolejováno, ale to nestačí k nasycení povrchu podle potřeby.

DENNÍ ÚDRŽBA /

Použijte hadřík, který nepouští vlákna a po rozlití ihned otřete. Pro hloubkové čištění doporučujeme použít Guardian Wood Cleaner. Nikdy nepoužívejte silné mýdlo nebo čisticí prostředky, protože by se rozpustily a odstranily ochranný olej z povrchu.

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Účinek olejování se průběžně snižuje, a proto doporučujeme olejovat dřevo vícekrát ročně - cca 3-4x. Během prvních šesti měsíců po nákupu doporučujeme ošetření olejem jednou měsíčně.

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA JE DŮLEŽITÁ /

Masivní dřevo je živý materiál. Změny vlhkosti, teplotní rozdíly a suché teplo z kamen na dřevo mohou způsobit, že dřevo zdrsne a snadno se zakřiví. Při správné péči a údržbě však budou výše uvedené změny minimalizovány.