Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Podnožka DAKOTA, přírodní

Výrobce Muubs

Kód zboží 8990000103M

Akce platí do 30.7.2024

11 046 Kč

12 995 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 4-6 týdnů

Dekor hnědá

Materiál teakové dřevo

Rozměr V.42cm, Š.65cm, D.75cm

Použití vhodné pro vnitřní i venkovní použití

Popis

Podnožka z nového teakového dřeva od MUUBS se hodí k židli Dakota.

Teaková podnožka má svůdný, organický výraz, který vybízí k zachumlaní se do stínu nebo na sluníčko.

Podnožku Dakota lze používat uvnitř i venku. Pokud je taburet používán venku, stárne s grácií a časem získá krásnou šedou patinu.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového teakového kusu si přečtěte tento návod, abyste zajistili dobře chráněný odolný povrch.

 

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Teak lze naolejovat nebo nechat neošetřený, aby časem získal stříbrošedý vzhled patiny. Doporučujeme nejprve očistit váš teakový výrobek přípravkem Guardian Outdoor Precious Wood Wash a nechat jej uschnout na přímém slunci. Proces opakujte, abyste minimalizovali množství přírodního oleje ve dřevě, které se dostane na povrch. Po úplném zaschnutí naolejujte teak olejem Guardian Outdoor Wood Oil, pokud si přejete. Postupujte prosím podle pokynů na lahvičce. Je důležité naolejovat všechny teakové povrchy a boky výrobku poprvé - pro nasáknutí dřeva a minimalizaci zakřivení.

 

DENNÍ ÚDRŽBA /

Použijte hadřík, který nepouští vlákna a po rozlití ihned otřete. Pro hloubkové čištění doporučujeme použít Guardian Outdoor Wood Cleaner. Nikdy nepoužívejte silné mýdlo nebo čisticí prostředky, protože by se rozpustily a odstranily ochranný olej z povrchu.

 

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Pro zachování živé barvy doporučujeme dřevo naolejovat přibližně 3-4krát ročně – a jednou měsíčně během prvních šesti měsíců po nákupu. Zda váš teak potřebuje olejovat, můžete vyzkoušet tak, že na povrch hodíte sklenici vody – pokud voda vytváří na teaku perly, olejování zatím nepotřebuje. Nezapomeňte teak často čistit, abyste se vyhnuli skvrnám od nečistot.

 

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA JE DŮLEŽITÁ /

Změny vlhkosti, teplotní rozdíly a suché teplo mohou způsobit zdrsnění a zakřivení dřeva. Při správné péči a údržbě však budou tyto změny minimalizovány.