Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Zahradní židle DAKOTA, přírodní

Výrobce Muubs

Kód zboží 8990000100M

Akce platí do vyprodání zásob

16 958 Kč

19 950 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 3 týdnů

Dekor hnědá

Materiál teakové dřevo

Rozměr V.74,5cm, Š.67,5cm, D.96,5cm

Použití vhodné pro vnitřní i venkovní použití

Popis

Židle Dakota od MUUBS z přírodního teakového dřeva má svůdný a organický výraz.

Použijte židli jako poutavý předmět, kde mohou vaši hosté sedět a obouvat si boty, nebo židli umístěte do relaxačního koutku, kde si můžete užít chvíle klidu.

Židle je nádherným doplňkem minimalistického stylu.

Dakota se snadno udržuje, protože dřevo je velmi mastné, a proto se na něm neuchytávají nečistoty a skvrny.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového teakového kusu si přečtěte tento návod, abyste zajistili dobře chráněný odolný povrch.

 

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Teak lze naolejovat nebo nechat neošetřený, aby časem získal stříbrošedý vzhled patiny. Doporučujeme nejprve očistit váš teakový výrobek přípravkem Guardian Outdoor Precious Wood Wash a nechat jej uschnout na přímém slunci. Proces opakujte, abyste minimalizovali množství přírodního oleje ve dřevě, které se dostane na povrch. Po úplném zaschnutí naolejujte teak olejem Guardian Outdoor Wood Oil, pokud si přejete. Postupujte prosím podle pokynů na lahvičce. Je důležité naolejovat všechny teakové povrchy a boky výrobku poprvé - pro nasáknutí dřeva a minimalizaci zakřivení.

 

DENNÍ ÚDRŽBA /

Použijte hadřík, který nepouští vlákna a po rozlití ihned otřete. Pro hloubkové čištění doporučujeme použít Guardian Outdoor Wood Cleaner. Nikdy nepoužívejte silné mýdlo nebo čisticí prostředky, protože by se rozpustily a odstranily ochranný olej z povrchu.

 

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Pro zachování živé barvy doporučujeme dřevo naolejovat přibližně 3-4krát ročně – a jednou měsíčně během prvních šesti měsíců po nákupu. Zda váš teak potřebuje olejovat, můžete vyzkoušet tak, že na povrch hodíte sklenici vody – pokud voda vytváří na teaku perly, olejování zatím nepotřebuje. Nezapomeňte teak často čistit, abyste se vyhnuli skvrnám od nečistot.

 

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA JE DŮLEŽITÁ /

Změny vlhkosti, teplotní rozdíly a suché teplo mohou způsobit zdrsnění a zakřivení dřeva. Při správné péči a údržbě však budou tyto změny minimalizovány.