Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Policový systém OAKS M, mořený dub

Výrobce Muubs

Kód zboží 9010000028M

Akce platí do vyprodání zásob

8 496 Kč

9 995 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 3 týdnů

Dekor hnědá

Materiál kov, dubové dřevo

Rozměr V.120cm, Š.70cm, H.25cm

Popis

Policový systém Oaks M od MUUBS je navržen v estetické kombinaci materiálů železa a mořeného dubu.

S policovým systémem Oaks máte možnost vytvořit si vlastní osobitý regál, jelikož policový systém  lze sestavit více způsoby.

Police lze posouvat a nákupem nástěnných držáku a polic ze železa máte možnost  knihovnu rozšířit.

Police M Oaks je navržena se zaměřením na eleganci, drsnost a moderní nádech, který se hodí do většiny interiérů.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového tmavě mořeného dubového předmětu si přečtěte tento návod, abyste zajistili dobře chráněný odolný povrch.

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před prvním použitím doporučujeme naolejovat dub Guardian Wood Oil. Postupujte prosím podle pokynů na lahvičce. Je důležité naolejovat všechny dubové povrchy a boky výrobku poprvé - aby se dřevo nasáklo a zabránilo se zakřivení. Dřevo bylo při výrobě naolejováno, ale to nestačí k nasycení povrchu podle potřeby.

DENNÍ ÚDRŽBA /

Použijte hadřík, který nepouští vlákna a po rozlití ihned otřete. Pro hloubkové čištění doporučujeme použít Guardian Wood Cleaner. Nikdy nepoužívejte silné mýdlo nebo čisticí prostředky, protože by se rozpustily a odstranily ochranný olej z povrchu.

 

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Účinek olejování se průběžně snižuje, a proto doporučujeme olejovat dřevo vícekrát ročně - cca 3-4x. Během prvních šesti měsíců po nákupu doporučujeme ošetření olejem jednou měsíčně.

 

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA JE DŮLEŽITÁ /

Masivní dřevo je živý materiál. Změny vlhkosti, teplotní rozdíly a suché teplo z kamen na dřevo mohou způsobit, že dřevo zdrsne a snadno se zakřiví. Při správné péči a údržbě však budou výše uvedené změny minimalizovány.