Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Rozšiřovací lišta OAKS L, mořený dub

Výrobce Muubs

Kód zboží 9010000038M

Akce platí do 30.4.2024

1 828 Kč

2 150 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 3 týdnů

Dekor hnědá

Materiál dubové dřevo

Rozměr V.150cm, Š.5cm, H.5cm

Popis

Montážní lišta Oaks L vám umožňuje rozšířit váš současný regálový systém Oaks nebo jej postavit úplně od začátku.

Všechny díly série Oaks se doplňují a lze je libovolně kombinovat pro svých představ.

Montážní lišta je vyrobena z mořeného dubu a je k dispozici v dalších barvách, které můžete libovolně kombinovat s policemi Oaks.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového tmavě mořeného dubového předmětu si přečtěte tento návod, abyste zajistili dobře chráněný odolný povrch.

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před prvním použitím doporučujeme naolejovat dub Guardian Wood Oil. Postupujte prosím podle pokynů na lahvičce. Je důležité naolejovat všechny dubové povrchy a boky výrobku poprvé - aby se dřevo nasáklo a zabránilo se zakřivení. Dřevo bylo při výrobě naolejováno, ale to nestačí k nasycení povrchu podle potřeby.

DENNÍ ÚDRŽBA /

Použijte hadřík, který nepouští vlákna a po rozlití ihned otřete. Pro hloubkové čištění doporučujeme použít Guardian Wood Cleaner. Nikdy nepoužívejte silné mýdlo nebo čisticí prostředky, protože by se rozpustily a odstranily ochranný olej z povrchu.

 

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Účinek olejování se průběžně snižuje, a proto doporučujeme olejovat dřevo vícekrát ročně - cca 3-4x. Během prvních šesti měsíců po nákupu doporučujeme ošetření olejem jednou měsíčně.

 

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA JE DŮLEŽITÁ /

Masivní dřevo je živý materiál. Změny vlhkosti, teplotní rozdíly a suché teplo z kamen na dřevo mohou způsobit, že dřevo zdrsne a snadno se zakřiví. Při správné péči a údržbě však budou výše uvedené změny minimalizovány.