Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Zwilling Enfinigy mixér 1,4l titanová nádoba 1200W/5 programů nerezová

Výrobce Zwilling

Kód zboží 53002-000

4 950 Kč

Skladem 1 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Tento produkt má dopravu zdarma.

Popis

Univerzální stolní mixér INFINIGY 1,4l a 5ti programy od ZWILLING zaujme vysoce kvalitní křížovou čepelí z nerezové oceli, která byla vyvinuta přímo v Solingenu. Tato čepel se speciálním zoubkovaným ostřím a piraňovými zuby zajišťuje sekání bez námahy. Motor o výkonu 1200 W je obzvláště výkonný a byl vyroben v optimální koordinaci s nožem a pouzdrem. Výsledkem je nejjemnější pyré. Mixovací nádoba o objemu 1,4 litru vyrobená z Tritanu bez BPA je vysoce odolná vůči nárazu, chladu i teplu - doporučujeme ruční čištění nebo jednoduše pomocí integrovaného čistícího programu. Povrchy mixéru se také snadno čistí díky modernímu jednotlačítkovému designu s integrovaným displejem. Díky vestavěné bezpečnostní funkci lze vysoce výkonný mixér provozovat pouze s nasazeným víkem - nehrozí tedy žádné zranění. Pomocí intuitivního otočného ovladače lze zvolit 5 automatických programů (pulzní, smoothie, koktejl, drtič ledu a čištění) a 12 rychlostních stupňů stolního mixéru. Shake, dipy, omáčky a mnoho dalšího lze také připravit ideální rychlostí. Správné příslušenství je již součástí dodávky: univerzální mixér doplňují odměrka a kvalitní pěchovadlo.

Kuchyňské spotřebiče ze série ZWILLING ENFINIGY byly vyvinuty v Solingenu a navrženy renomovanými milánskými designéry Matteo Thunem a Antoniem Rodriguezem. Výsledkem jsou odolné elektrické kuchyňské spotřebiče, které splňují ty nejvyšší nároky: ty vaše.

 

-       Materiál: nerezová ocel, Tritan plast bez BPA

-       Rozměry: délka 16,5 cm, šířka 16,5 cm, výška 39,9,6 cm

-       Objem nádoby: 1,4 litru

-       Napětí: 220 – 240V

-       Výkon: 1200W

-       Síťová frekvence: 50/60 Hz

-       Vysoce výkonný AC motor pro mixování bez poklesu výkonu

-       Křížová čepel ZWILLING se speciálním zoubkovaným ostřím a piraňovým vroubkováním pro nejjemnější výsledky pyré

-       5 automatických programů: Pulse, Smoothie, Koktejl, Drtič ledu a Čištění

-       Doplňkové funkce: bezpečnostní zámek a podsvícený displej

-       Odměrky a kvalitní pěchovadlo jsou součástí praktického příslušenství

-       Nerozbitná a snadno čistitelná nádoba o objemu 1,4 litru vyrobená z Tritanu bez BPA

-       Minimalistický design od Mattea Thuna a Antonia Rodrigueze

 

ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Německáspolečnost ZWILLING vyrábí především sortiment do kuchyně, který je v dnešní době považován za synonymum vysoké kvality, dokonalé funkčnosti a špičkového užitného designu. Vyhledávány jsou i její proslulé sady a nástroje na manikúru.

Video

Související produkty