Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Topinkovač ENFINIGY P2 1000W nerezový

Výrobce Zwilling

Kód zboží 53008-000

Akce platí do vyprodání zásob

2 121 Kč

2 495 Kč (-15%)

Skladem 1 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Tento produkt má dopravu zdarma.

Popis

Kvalitní nerezový topinkovač / toustovač INFINIGY od ZWILLING na 2 krajíce chleba v moderním designu zajistí, že toustové plátky budou opečené vždy rovnoměrně i při několika opékáních. Díky 4 samostatným topným tělesům toustovače o výkonu 1000 wattů se každý toast opeče rovnoměrně z obou stran. Výsledek je navenek křupavý a uvnitř stále měkký. Díky funkci soft-lift hotové toustové plátky nevylétávají, ale jemně vystoupí nahoru a s integrovanou funkcí zvedání lze z toustovače snadno zvednout i menší plátky. Toast se nemůže připálit: Toustovač se po nastavené době opékání automaticky vypne. I na nejvyšším stupni budou tousty maximálně tmavě hnědé. Každý proces lze okamžitě přerušit tlačítkem stop. Drobky končí ve snadno vyjímatelném tácku na drobky. Kromě 7 stupňů opečení má toustovač 3 automatické programy. Pomocí funkce opětovného ohřevu lze vychladlé toasty znovu ohřát. Funkce rozmrazování umožňuje přímo opékat zmrzlé toasty. A funkce bagel s vystředěním plátků chleba umožňuje ideální výsledky opékání bagelů – pečené zevnitř a křupavé zvenku. S odnímatelným nástavcem na housky lze ohřát nebo opéct 2 další housky. Navíc díky symetricky uspořádaným příčníkům lze nástavec na housku ideálně použít také jako servírovací talíř na vaše tousty.

Kuchyňské spotřebiče ze série ZWILLING ENFINIGY byly vyvinuty v Solingenu a navrženy renomovanými milánskými designéry Matteo Thunem a Antoniem Rodriguezem. Výsledkem jsou odolné elektrické kuchyňské spotřebiče, které splňují ty nejvyšší nároky: ty vaše.

 

-       Materiál: nerezová ocel

-       Rozměry: délka 29,2 cm, šířka 16,8 cm, výška 20,6 cm

-       Napětí: 220 – 240V

-       Napájení: 1000W

-       Síťová frekvence: 50/60 Hz

-       Toustovač na 2 plátky toustu

-       Automatické nastavení doby opékání pro konzistentní zhnědnutí, i při více procesech opékání

-       3 automatické programy: rozmrazování, ohřívání a funkce bagel

-       Funkce Soft-Lift zajišťuje jemné zvednutí toastových plátků

-       Bezpečnostní funkce s automatickým vypnutím zabraňuje připálení toastu

-       4 samostatné topné jednotky pro rovnoměrné propečení na obou stranách toastu

-       Integrovaný úložný prostor pro kabel pro pohodlné skladování

-       Design: Matteo Thun & Antonio Rodriguez

 

ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Německáspolečnost ZWILLING vyrábí především sortiment do kuchyně, který je v dnešní době považován za synonymum vysoké kvality, dokonalé funkčnosti a špičkového užitného designu. Vyhledávány jsou i její proslulé sady a nástroje na manikúru.

Video

Související produkty