Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Barová židle CHAMFER 65 cm, antracitová

Výrobce Muubs

Kód zboží 9450000104M

Akce platí do 2.6.2024

6 162 Kč

7 250 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 3 týdnů

Dekor antracitová

Materiál kov, textil

Rozměr V.84cm, Š.49cm, H.41cm

Popis

Barová židle Chamfer Anthracite má správnou výšku pro použití u barového pultu (výška sedu 65cm).

Série Chamfer je navržena ve spolupráci se SaysWho a má výrazné linie, které charakterizují skandinávský design.

S kovovými nohami s práškovým nástřikem a odolným plátnem získáte barovou stoličku ideální pro moderní domov.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Pravidelné čištění je důležité, abyste prodloužili životnost vašich nových produktů. Při správné péči z vaší strany zůstanou krásné po mnoho let. Před použitím vašeho nového předmětu z plátna si přečtěte tento návod.

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před použitím produktu doporučujeme vyčistit jej jako obvykle. Pak bychom vám doporučili použít Guardian Textile Protection k zajištění povrchu, který bude odpuzovat nečistoty. Postupujte podle pokynů na lahvičce.

Snažte se vyvarovat umístění nábytku na přímém slunečním světle. Není neobvyklé, že látka změní barvu, když bude vystavena světlu, zejména u pestrobarevných a tmavých látek.

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Doporučujeme pravidelně odstraňovat prach z tkaniny, protože zvyšuje opotřebení výrobku. Pravidelným čištěním a odstraňováním nečistot před jejich usazením zabráníte poškození vláken. Použijte vysavač s měkkým kartáčem jednou týdně. Nenechávejte domácí mazlíčky ležet na vašem nábytku, aby nedošlo k poškrábání.

SKVRNY A ROZMAZÁNÍ /

Případné skvrny je nutné okamžitě odstranit. Čím déle skvrna na látce zůstane, tím obtížnější bude její ošetření. Pomocí savého suchého hadříku odstraňte skvrnu a očistěte. Před použitím se ujistěte, že jste látku úplně vysušili. Pokud by na látce měly být nějaké šmouhy, doporučujeme použít Guardian Textile Cleaner. Postupujte podle pokynů na lahvičce.

Upozorňujeme, že nemůžeme zaručit úplné odstranění skvrn.