Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Křeslo CHAMFER, krémové

Výrobce Muubs

Kód zboží 9450000103M

Akce platí do 30.7.2024

8 496 Kč

9 995 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 4-6 týdnů

Dekor krémová

Materiál kov, textil

Rozměr V.73cm, Š.70cm, H.61cm

Popis

Křeslo Chamfer Lounge je skvělým středobodem obývacího pokoje.

Obklopte židli podobnými světlymi barvami pro klidnou atmosféru nebo ji umístěte do tmavšího prostoru, abyste vytvořili kontrast s o statním nábytkem.

Série Chamfer je vyrobena ve spolupráci se SaysWho. Vyznačuje se svým stylovým profilem z každého úhlu a designem zaměřeným na geometrii, který ale zároveň poskytuje pohodlí.

Rám je vyroben z kovu s práškovým nástřikem a čalounění je z odolného plátna, které dodává zajímavou atmosféru.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Pravidelné čištění je důležité, abyste prodloužili životnost vašich nových produktů. Při správné péči z vaší strany zůstanou krásné po mnoho let. Před použitím vašeho nového předmětu z plátna si přečtěte tento návod.

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před použitím produktu doporučujeme vyčistit jej jako obvykle. Pak bychom vám doporučili použít Guardian Textile Protection k zajištění povrchu, který bude odpuzovat nečistoty. Postupujte podle pokynů na lahvičce.

Snažte se vyvarovat umístění nábytku na přímém slunečním světle. Není neobvyklé, že látka změní barvu, když bude vystavena světlu, zejména u pestrobarevných a tmavých látek.

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Doporučujeme pravidelně odstraňovat prach z tkaniny, protože zvyšuje opotřebení výrobku. Pravidelným čištěním a odstraňováním nečistot před jejich usazením zabráníte poškození vláken. Použijte vysavač s měkkým kartáčem jednou týdně. Nenechávejte domácí mazlíčky ležet na vašem nábytku, aby nedošlo k poškrábání.

SKVRNY A ROZMAZÁNÍ /

Případné skvrny je nutné okamžitě odstranit. Čím déle skvrna na látce zůstane, tím obtížnější bude její ošetření. Pomocí savého suchého hadříku odstraňte skvrnu a očistěte. Před použitím se ujistěte, že jste látku úplně vysušili. Pokud by na látce měly být nějaké šmouhy, doporučujeme použít Guardian Textile Cleaner. Postupujte podle pokynů na lahvičce.

Upozorňujeme, že nemůžeme zaručit úplné odstranění skvrn.