Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Podnožka CHAMFER, krémová

Výrobce Muubs

Kód zboží 9450002109M

Akce platí do 2.6.2024

5 312 Kč

6 250 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 3 týdnů

Dekor krémová

Materiál kov, textil

Rozměr V.38,5cm, Š.54cm, H.40,8cm

Popis

Oblíbená řada Chamfer se dočkala dalšího přírůstku v podobě stylové podnožky Chamfer v krémové barvě. 

Podnožka je ideální společně s křeslem Chamfer, kde můžete tyto dva kusy nábytku umístit dohromady v obývacím pokoji a vytvořit tak dokonalý kout pro relaxaci.

Chamfer je sama o sobě designovým kouskem s kovovým rámem s práškovým nástřikem a lehkým plátnem.

Může být umístěn jak ve světlém prostředí pro vytvoření klidu a rovnováhy, tak v tmavším prostředí pro vytvoření kontrastu.

Podnožka Chamfer Desert je navržena ve spolupráci s designérským týmem SaysWho, který se zaměřil na výrazné linie charakterizující stylový skandinávský design.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Pravidelné čištění je důležité, abyste prodloužili životnost vašich nových produktů. Při správné péči z vaší strany zůstanou krásné po mnoho let. Před použitím vašeho nového předmětu z plátna si přečtěte tento návod.

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před použitím produktu doporučujeme vyčistit jej jako obvykle. Pak bychom vám doporučili použít Guardian Textile Protection k zajištění povrchu, který bude odpuzovat nečistoty. Postupujte podle pokynů na lahvičce.

Snažte se vyvarovat umístění nábytku na přímém slunečním světle. Není neobvyklé, že látka změní barvu, když bude vystavena světlu, zejména u pestrobarevných a tmavých látek.

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Doporučujeme pravidelně odstraňovat prach z tkaniny, protože zvyšuje opotřebení výrobku. Pravidelným čištěním a odstraňováním nečistot před jejich usazením zabráníte poškození vláken. Použijte vysavač s měkkým kartáčem jednou týdně. Nenechávejte domácí mazlíčky ležet na vašem nábytku, aby nedošlo k poškrábání.

SKVRNY A ROZMAZÁNÍ /

Případné skvrny je nutné okamžitě odstranit. Čím déle skvrna na látce zůstane, tím obtížnější bude její ošetření. Pomocí savého suchého hadříku odstraňte skvrnu a očistěte. Před použitím se ujistěte, že jste látku úplně vysušili. Pokud by na látce měly být nějaké šmouhy, doporučujeme použít Guardian Textile Cleaner. Postupujte podle pokynů na lahvičce.

Upozorňujeme, že nemůžeme zaručit úplné odstranění skvrn.