Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Mixér ENFINIGY Pro 7P 1,8l/ 1600W nerezový

Výrobce Zwilling

Kód zboží 53001-000

16 990 Kč

Skladem 1 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Tento produkt má dopravu zdarma.

Popis

Vysoce výkonný mixér Pro s tritanovou nádobou o objemu 1,8 l a 7 programy je vlajkovou lodí řady ZWILLING ENFINIGY. Jeho velmi tichý stejnosměrný motor odolný proti opotřebení je obzvláště odolný a velmi výkonný. Díky vestavěné bezpečnostní funkci lze vysoce výkonný mixér provozovat pouze s nasazeným víkem - nehrozí tedy žádné zranění. Pomocí intuitivně ovládaného otočného ovladače lze zvolit 7 automatických programů (pulz, smoothie, koktejl, zmrzlina, drtič ledu, polévka a čištění) a 12 rychlostních stupňů výkonového mixéru. Shake, dipy, omáčky a mnoho dalšího lze také připravit ideální rychlostí. Integrovaná váha s funkcí tárování dělá vážení ingrediencí hrou a dvoubřitá čepel ZWILLING se speciálním zoubkovaným ostřím, vyvinutá a vyrobená v Solingenu, zajišťuje snadné, rovnoměrné sekání. Mixovací nádoba o objemu 1,8 litru vyrobená z Tritanu bez BPA je vysoce odolná vůči nárazu, chladu i teplu - doporučujeme ruční čištění nebo jednoduše pomocí integrovaného čisticího programu. Povrchy profesionálního mixéru se také snadno čistí díky modernímu jednotlačítkovému designu s integrovaným displejem. Správné příslušenství je již součástí balení: odměrka, miska na vážení a kvalitní pěchovadlo s integrovaným teploměrem a displejem doplňují vysoce výkonný mixér Pro.

Kuchyňské spotřebiče ze série ZWILLING ENFINIGY byly vyvinuty v Solingenu a navrženy renomovanými milánskými designéry Matteo Thunem a Antoniem Rodriguezem. Výsledkem jsou odolné elektrické kuchyňské spotřebiče, které splňují ty nejvyšší nároky: ty vaše.

 

-       Materiál: vysoce odolný plast bez BPA, nerezová ocel

-       Rozměry: délka 19,3 cm, šířka 19,3 cm, výška 42,3 cm

-       Napětí: 220 – 240V

-       Výkon: 1200W

-       Síťová frekvence: 50/60 Hz

-       Objem: 1,8 litru

-       Tritanová nádoba vysoce odolná vůči nárazu, chladu i teplu, snadno se čistí

-       Obzvláště tichý motor BLDC s nízkým opotřebením

-       Křídlová čepel winglet ZWILLING se speciálním zoubkovaným ostřím a piraňovým vroubkováním pro ty nejjemnější výsledky pyré

-       7 automatických programů: Pulse, Smoothie, Koktejl, Zmrzlina, Drtič ledu, Polévka a Čištění

-       Doplňkové funkce: integrovaná váha s funkcí tárování, bezpečnostní zámek, podsvícený displej

-       Praktické příslušenství: odměrka, vážicí miska, pěchovadlo s integrovaným teploměrem a displejem

-       Uzamykací systém, vakuový adaptér

-       Vyvinutý firmou ZWILLING v Německu

-       Minimalistický design od Mattea Thuna a Antonia Rodrigueze

  

ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Německáspolečnost ZWILLING vyrábí především sortiment do kuchyně, který je v dnešní době považován za synonymum vysoké kvality, dokonalé funkčnosti a špičkového užitného designu. Vyhledávány jsou i její proslulé sady a nástroje na manikúru.

Video