Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Jídelní židle s opěrkami CHAMFER, antracitová

Výrobce Muubs

Kód zboží 9450002110M

Akce platí do 30.4.2024

8 496 Kč

9 995 Kč (-15%)

prodej skočil

Tento produkt má dopravu zdarma.

producttemplate_excludedvyřazeno

Dekor antracitová

Materiál kov, textil

Rozměr V.82cm, Š.53cm, V.55,5cm

Popis

Židle Chamfer Anthracite s područkami je stylová židle ideální k jídelnímu stolu, kde díky područkám pomáhá poskytovat maximální pohodlí při sezení.

Tmavé plátno v nadčasové antracitové barvě v kombinaci s kovovým rámem s práškovým nástřikem dodává pocit exkluzivity a jedinečného skandinávského výrazu.

Židle Chamfer Anthracite je vyrobena ve spolupráci se SaysWho, která se vyznačuje stylovým designem, kde je kladen důraz na geometrii, která dala Chamfer také jméno.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Pravidelné čištění je důležité, abyste prodloužili životnost vašich nových produktů. Při správné péči z vaší strany zůstanou krásné po mnoho let. Před použitím vašeho nového předmětu z plátna si přečtěte tento návod.

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před použitím produktu doporučujeme vyčistit jej jako obvykle. Pak bychom vám doporučili použít Guardian Textile Protection k zajištění povrchu, který bude odpuzovat nečistoty. Postupujte podle pokynů na lahvičce.

Snažte se vyvarovat umístění nábytku na přímém slunečním světle. Není neobvyklé, že látka změní barvu, když bude vystavena světlu, zejména u pestrobarevných a tmavých látek.

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Doporučujeme pravidelně odstraňovat prach z tkaniny, protože zvyšuje opotřebení výrobku. Pravidelným čištěním a odstraňováním nečistot před jejich usazením zabráníte poškození vláken. Použijte vysavač s měkkým kartáčem jednou týdně. Nenechávejte domácí mazlíčky ležet na vašem nábytku, aby nedošlo k poškrábání.

SKVRNY A ROZMAZÁNÍ /

Případné skvrny je nutné okamžitě odstranit. Čím déle skvrna na látce zůstane, tím obtížnější bude její ošetření. Pomocí savého suchého hadříku odstraňte skvrnu a očistěte. Před použitím se ujistěte, že jste látku úplně vysušili. Pokud by na látce měly být nějaké šmouhy, doporučujeme použít Guardian Textile Cleaner. Postupujte podle pokynů na lahvičce.

Upozorňujeme, že nemůžeme zaručit úplné odstranění skvrn.