Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Jídelní stůl SPACE SMOKED 220 x 100 cm, tmavě hnědý

Výrobce Muubs

Kód zboží 9230000100M

Akce platí do 2.6.2024

38 465 Kč

54 950 Kč (-30%)

Skladem 2 ks , poslední možnost nákupu

Doručíme do 2 pracovních dnů

Tento produkt má dopravu zdarma.

Dekor hnědá

Materiál dub, kov

Rozměr D.220cm, Š.100cm, V.75cm

Použití stůl pro 10 osob

Další údaj lze dokoupit prodlužovací část - 9230000108M

Popis

Jídelní stůl z pravého kouřového dubu od MUUBS pro 10 osob.

Tmavá barva jde 2-3 milimetry dolů do desky stolu. Vzhledem k přirozenému obsahu tříslovin ve dřevě se mohou na desce stolu vyskytovat světlejší znaky.

Jídelní stůl Space je vyroben ve spolupráci MUUBS a dánského designového týmu Says Who. Stůl má moderní, autentický a syrový vzhled.

Dubový stůl je navržen s práškově lakovanými železnými nohami, které jsou velmi elegantní.

Název Space pochází z vysoké funkčnosti dubového jídelního stolu. Na konec stolu lze přidat prodlužovací desku, kterou lze podle potřeby snadno přidat nebo odebrat. Prodlužovací list se kupuje samostatně u MUUBS.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového výrobku z přírodního naolejovaného dubu si prosím přečtěte tento návod, abyste zajistili dobře chráněný a odolný povrch.

 

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před prvním použitím doporučujeme naolejovat dub Guardian Wood Oil. Postupujte prosím podle pokynů na lahvičce. Je důležité naolejovat všechny dubové povrchy a boky výrobku poprvé - aby se dřevo nasáklo. Dřevo bylo při výrobě naolejováno, ale to nestačí.

 

DENNÍ ÚDRŽBA /

Použijte hadřík, který nepouští vlákna a po rozlití tekutiny ihned otřete. Pro hloubkové čištění doporučujeme použít Guardian Wood Cleaner. Nikdy nepoužívejte silné mýdlo nebo čisticí prostředky, protože by odstranily ochranný olej z povrchu.

 

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Účinek olejování se průběžně snižuje, a proto doporučujeme olejovat dřevo vícekrát ročně - cca 3-4x. Během prvních šesti měsíců po nákupu doporučujeme ošetření olejem jednou měsíčně.

 

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA JE DŮLEŽITÁ /

Masivní dřevo je živý materiál. Změny vlhkosti, teplotní rozdíly a suché teplo z kamen na dřevu mohou způsobit, že dřevo zdrsne a snadno se zakřiví. Při správné péči a údržbě však budou výše uvedené změny minimalizovány. 

Související produkty