Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Prodlužovací část k jídelnímu stolu SPACE SMOKED P.150 cm, černý

Výrobce Muubs

Kód zboží 9230000148M

Akce platí do 30.6.2024

6 588 Kč

7 750 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 4-6 týdnů

Dekor černá

Materiál jasan

Rozměr 100 x 50 cm

Další údaj prodlužovací část ke kulatému stolu o P.150 cm

Popis

Toto prodlužovací křídlo se hodí ke kulatému stolu Space Black, díky kterému je možné stůl prodloužit o 50 cm.

S prodlužovací částí Space Black můžete pozvat několik dalších přátel a rodiny na útulnou večeři nebo párty. Výsuvné křídlo má stejný povrch jako stůl a musí se tedy udržovat stejným způsobem. 

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového produktu s přírodním černým mořem si prosím přečtěte následující příručku údržby, abyste zajistili dobře chráněný a krásný povrch.

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před prvním použitím doporučujeme naolejovat přípravkem Woca Worktop Oil - Natural. Postupujte prosím podle pokynů na lahvičce. Napoprvé je důležité naolejovat všechny dřevěné povrchy a boky výrobku - aby se dřevo nasáklo. Dřevo bylo při výrobě naolejováno, ale to nestačí k nasycení povrchu podle potřeby.

DENNÍ ÚDRŽBA /

Použijte hadřík, který nepouští vlákna a po rozlití tekutiny ihned otřete. Nikdy nepoužívejte silné mýdlo nebo čisticí prostředky, protože by se rozpustily a odstranily ochranný olej z povrchu.

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Účinek olejování se průběžně snižuje, a proto doporučujeme olejovat dřevo vícekrát ročně - cca 3-4x. Během prvních šesti měsíců po nákupu doporučujeme ošetření olejem jednou měsíčně.

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA JE DŮLEŽITÁ /

Masivní dřevo je živý materiál. Změny vlhkosti, teplotní rozdíly a suché teplo z kamen na dřevo mohou způsobit tak, že dřevo zdrsne a snadno se zakřiví. Při správné péči a údržbě však budou výše uvedené změny minimalizovány. 

Související produkty