Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Prodlužovací část k jídelnímu stolu SPACE SMOKED, tm. hnědá

Výrobce Muubs

Kód zboží 9230000108M

Akce platí do 30.4.2024

8 496 Kč

9 995 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 3 týdnů

Dekor hnědá

Materiál dub

Rozměr 100 x 50 cm

Popis

Prodlužovací křídlo umožňuje prodloužení obdélníkového stolu Space o 50 cm.

Výsuvné křídlo má stejný povrch jako stůl a musí se tak i stejným způsobem udržovat.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového výrobku z přírodního naolejovaného dubu si prosím přečtěte tento návod, abyste zajistili dobře chráněný a odolný povrch.

 

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před prvním použitím doporučujeme naolejovat dub Guardian Wood Oil. Postupujte prosím podle pokynů na lahvičce. Je důležité naolejovat všechny dubové povrchy a boky výrobku poprvé - aby se dřevo nasáklo. Dřevo bylo při výrobě naolejováno, ale to nestačí.

 

DENNÍ ÚDRŽBA /

Použijte hadřík, který nepouští vlákna a po rozlití tekutiny ihned otřete. Pro hloubkové čištění doporučujeme použít Guardian Wood Cleaner. Nikdy nepoužívejte silné mýdlo nebo čisticí prostředky, protože by odstranily ochranný olej z povrchu.

 

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Účinek olejování se průběžně snižuje, a proto doporučujeme olejovat dřevo vícekrát ročně - cca 3-4x. Během prvních šesti měsíců po nákupu doporučujeme ošetření olejem jednou měsíčně.

 

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA JE DŮLEŽITÁ /

Masivní dřevo je živý materiál. Změny vlhkosti, teplotní rozdíly a suché teplo z kamen na dřevu mohou způsobit, že dřevo zdrsne a snadno se zakřiví. Při správné péči a údržbě však budou výše uvedené změny minimalizovány. 

Související produkty