Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Jídelní stůl SPACE SMOKED kulatý P. 150 cm, přírodní dub

Výrobce Muubs

Kód zboží 9230000103M

Akce platí do 30.4.2024

46 708 Kč

54 950 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 3 týdnů

Dekor hnědá

Materiál dub, kov

Rozměr P.150 cm, V.75cm

Použití stůl pro 8 osob/10 při rozšíření

Popis

Kulatý jídelní stůl z olejovaného dubu od MUUBS.

Stůl je navržený dánský designérským týmem Says Who.

Tento typ nábytku je vhodný pro 8 osob nebo lze samostatně zakoupit prodlužovací list. Chcete-li přidat prodlužovací křídlo k jídelnímu stolu, roztáhněte kulatý stůl od sebe a položte ho do doprostřed  – tím vznikne oválný jídelní stůl.

Kulatý jídelní stůl má mnoho výhod, protože zabírá méně místa než obdélníkový a může kolem něj sedět více lidí. 

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového výrobku z přírodního naolejovaného dubu si prosím přečtěte tento návod, abyste zajistili dobře chráněný a odolný povrch.

 

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před prvním použitím doporučujeme naolejovat dub Guardian Wood Oil. Postupujte prosím podle pokynů na lahvičce. Je důležité naolejovat všechny dubové povrchy a boky výrobku poprvé - aby se dřevo nasáklo. Dřevo bylo při výrobě naolejováno, ale to nestačí.

 

DENNÍ ÚDRŽBA /

Použijte hadřík, který nepouští vlákna a po rozlití tekutiny ihned otřete. Pro hloubkové čištění doporučujeme použít Guardian Wood Cleaner. Nikdy nepoužívejte silné mýdlo nebo čisticí prostředky, protože by odstranily ochranný olej z povrchu.

 

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Účinek olejování se průběžně snižuje, a proto doporučujeme olejovat dřevo vícekrát ročně - cca 3-4x. Během prvních šesti měsíců po nákupu doporučujeme ošetření olejem jednou měsíčně.

 

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA JE DŮLEŽITÁ /

Masivní dřevo je živý materiál. Změny vlhkosti, teplotní rozdíly a suché teplo z kamen na dřevu mohou způsobit, že dřevo zdrsne a snadno se zakřiví. Při správné péči a údržbě však budou výše uvedené změny minimalizovány. 

Související produkty