Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Jídelní stůl SPACE SMOKED kulatý P. 120 cm, tmavě hnědý

Výrobce Muubs

Kód zboží 9230000112M

Akce platí do 2.6.2024

38 208 Kč

44 950 Kč (-15%)

Tento produkt má dopravu zdarma.

obvykle k dodání do 3 týdnů

Dekor hnědá

Materiál dub, kov

Rozměr P. 120cm, V.75cm

Další údaj mohou se vyskytovat světlejší tóny

Popis

Dubový stůl je navržen dánským designérským týmem Says Who, který také navrhl i zbytek stolů Space.

Kulaté jídelní stoly mají mnoho výhod, protože zabírají méně místa než stoly obdélníkové a mají kolem sebe místo pro více lidí.

Krásná tmavá barva sahá 2-3 mm dolů k desce stolu a mohou se objevit světlejší barevné rozdíly, protože přirozený obsah tříslovin v dubovém dřevě je odlišný.

PRŮVODCE ÚDRŽBOU

Před použitím vašeho nového výrobku z přírodního naolejovaného dubu si prosím přečtěte tento návod, abyste zajistili dobře chráněný a odolný povrch.

 

PŘED POUŽITÍM PRODUKTU /

Před prvním použitím doporučujeme naolejovat dub Guardian Wood Oil. Postupujte prosím podle pokynů na lahvičce. Je důležité naolejovat všechny dubové povrchy a boky výrobku poprvé - aby se dřevo nasáklo. Dřevo bylo při výrobě naolejováno, ale to nestačí.

 

DENNÍ ÚDRŽBA /

Použijte hadřík, který nepouští vlákna a po rozlití tekutiny ihned otřete. Pro hloubkové čištění doporučujeme použít Guardian Wood Cleaner. Nikdy nepoužívejte silné mýdlo nebo čisticí prostředky, protože by odstranily ochranný olej z povrchu.

 

PRŮBĚŽNÁ ÚDRŽBA /

Účinek olejování se průběžně snižuje, a proto doporučujeme olejovat dřevo vícekrát ročně - cca 3-4x. Během prvních šesti měsíců po nákupu doporučujeme ošetření olejem jednou měsíčně.

 

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA JE DŮLEŽITÁ /

Masivní dřevo je živý materiál. Změny vlhkosti, teplotní rozdíly a suché teplo z kamen na dřevu mohou způsobit, že dřevo zdrsne a snadno se zakřiví. Při správné péči a údržbě však budou výše uvedené změny minimalizovány.

Související produkty