Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Ocílka keramická 23 cm

Výrobce Zwilling

Kód zboží 32513-231

Akce platí do vyprodání zásob

1 305 Kč

1 450 Kč (-10%)

Skladem více než 6 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor černá

Materiál keramika / plast

Rozměr 230 mm

Popis

Keramická ocílka od Zwilling nabrousí nože a čepele nůžek během okamžiku. Kulatá keramická ocílka podporuje jemné broušení a je šetrná k ostřím nožů. Ocílku držíte bezpečně na mírně zakřivené černé rukojeti, zatímco po ní vedete čepel nože. Rozšířená vzpěra na přechodu k čepeli slouží na jedné straně jako ochrana prstů, na druhé straně zajišťuje optimální vyvážení. Na konci rukojeti je otvor pro zavěšení. Keramická ocílka je kombinací brousku a ocílky: z čepelí nožů odebere velmi málo materiálu a zároveň jemně narovná otřepy. Tato ocílka na nože na nůžky je proto vhodná i pro citlivé ostří.

Ocílky Zwilling / Nůž, který není dostatečně ostrý, lze rychle a snadno nabrousit ocílkou. S trochou cviku lze tupé čepele nabrousit během chvilky jemným přetažením přes hůl. Ocílky jsou k dispozici v různých materiálech tak, aby bylo v závislosti na požadavcích vždy dosaženo přesného výsledku a z ostří bylo odstraněno co nejméně.

 

-       Materiál: keramika, plast

-       Rozměry: délka 23 cm, šířka 5 cm, výška 4 cm, délka rukojeti 12 cm

-       Barva: černá

-       Snadná manipulace a použití

-       S ochranou prstů

-       Vhodné na nože a nůžky

-       Ocílka s keramickou čepelí umožňuje jemné a šetrné přeostření

-       Plastová rukojeť s poutkem na zavěšení

 

 

ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Německáspolečnost ZWILLING vyrábí především sortiment do kuchyně, který je v dnešní době považován za synonymum vysoké kvality, dokonalé funkčnosti a špičkového užitného designu. Vyhledávány jsou i její proslulé sady a nástroje na manikúru.

Video