Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Ocílka s poutkem 26 cm

Výrobce Zwilling

Kód zboží 32565-261

Akce platí do vyprodání zásob dodavatele

1 244 Kč

1 595 Kč (-22%)

Skladem 1 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor černá

Materiál chromovaná ocel/plas

Rozměr 260 mm

Popis

Ocílka z tvrdé pochromované oceli s poutkem od Zwilling dodá každému noži novou ostrost. Jelikož jsou ostré nože v kuchyni nutností, doporučuje se pravidelné přeostřování, aby při řezání, krájení a sekání mohly odvádět dobrou práci po mnoho let. Vhodným a uživatelsky příjemným nástrojem pro broušení nožů je ocílka s černou plastovou rukojetí a praktickým závěsným kroužkem. Tyč o délce 26 cm je vyrobena z vlnité, vysoce karbonizované a tvrdě pochromované oceli o tvrdosti cca 62 Rockwell a zajišťuje dobrý stupeň přeostření. Rukojeť této ocílky je vyrobena z ergonomicky tvarovaného plastu pro optimální manipulaci. Ocílka na nože tak při používání bezpečně drží a neklouže v ruce.

Ocílky Zwilling / Nůž, který není dostatečně ostrý, lze rychle a snadno nabrousit ocílkou. S trochou cviku lze tupé čepele nabrousit během chvilky jemným přetažením přes hůl. Ocílky jsou k dispozici v různých materiálech tak, aby bylo v závislosti na požadavcích vždy dosaženo přesného výsledku a z ostří bylo odstraněno co nejméně.

 

-       Materiál: tvrdá pochromovaná ocel, plast

-       Rozměry: délka 26 cm, šířka 4,3 cm, výška 3,3 cm, délka rukojeti 13 cm

-       Barva: černá

-       Snadná manipulace a použití

-       Ergonomická plastová rukojeť s poutkem na zavěšení

-       Ocílka vyrobená z vlnité, vysoce karbonizované a tvrdě pochromované oceli

-       Zajišťují dobré výsledky přeostření

-       S tvrdostí cca 62 Rockwell je ocílka odolná vůči poškození

 

 

ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Německáspolečnost ZWILLING vyrábí především sortiment do kuchyně, který je v dnešní době považován za synonymum vysoké kvality, dokonalé funkčnosti a špičkového užitného designu. Vyhledávány jsou i její proslulé sady a nástroje na manikúru.

 

Video