Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Ocílka z nerezové oceli 21 cm

Výrobce Zwilling

Kód zboží 32576-211

Akce platí do vyprodání zásob dodavatele

577 Kč

730 Kč (-21%)

Skladem 2 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor černá

Materiál chromovaná ocel/plas

Rozměr 210 mm

Popis

ocílkou z nerezové oceli od Zwilling budou vaše nože dobře nabroušené pro každodenní použití. Tento brousek na nože se pravidelně používá v luxusní kuchyni, protože i ty nejnáročnější nože a nůžky ztrácejí časem a častým používáním ostrost. Tento produkt je tedy nepostradatelným kuchyňským pomocníkem. Čepel brousicí oceli o délce 21 cm je vyrobena z rýhované, vysoce karbonizované a tvrdě pochromované oceli, a proto je stabilní a robustní. Vysoce rafinované materiály zaručují přesvědčivý stupeň přeostření. To znamená, že vaše nože budou opět rychle k dispozici pro přesné a snadné řezání. Dobrá manipulace je zvláště důležitá při broušení nožů. Proto je ocílka vybavena ergonomickou plastovou rukojetí. Černá rukojeť sedí pohodlně a bezpečně v ruce. Ochrana rukou přispívá k pohodlné manipulaci a zabraňuje sklouznutí prstů. S praktickým brouskem / ocílkou na nože od Zwilling můžete své menší nože na zeleninu či krájecí nože vrátit do špičkového tvaru.

Ocílky Zwilling / Nůž, který není dostatečně ostrý, lze rychle a snadno nabrousit ocílkou. S trochou cviku lze tupé čepele nabrousit během chvilky jemným přetažením přes hůl. Ocílky jsou k dispozici v různých materiálech tak, aby bylo v závislosti na požadavcích vždy dosaženo přesného výsledku a z ostří bylo odstraněno co nejméně.

 

-       Materiál: tvrdá pochromovaná ocel, plast

-       Rozměry: délka 21 cm, šířka 4,2 cm, výška 3 cm, délka rukojeti 13 cm

-       Barva: černá

-       Snadná manipulace a použití

-       Na čepele nožů i nůžek

-       Ergonomická plastová rukojeť s poutkem na zavěšení

-       Ocílka vyrobená z vlnité, vysoce karbonizované a tvrdě pochromované oceli

-       Zajišťují dobré výsledky přeostření

-       S tvrdostí cca 62 Rockwell je ocílka odolná vůči poškození

 

 

ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Německáspolečnost ZWILLING vyrábí především sortiment do kuchyně, který je v dnešní době považován za synonymum vysoké kvality, dokonalé funkčnosti a špičkového užitného designu. Vyhledávány jsou i její proslulé sady a nástroje na manikúru.

Video