Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Ocílka z nerezové oceli 23 cm (1001783)

Výrobce Zwilling

Kód zboží 32576-231

695 Kč

Skladem více než 6 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor černá

Materiál chromovaná ocel/plas

Rozměr 230 mm

Popis

Ocílka z nerezové oceli s poutkem od Zwilling má čepel z rýhované, vysoce karbonizované a tvrdě pochromované oceli. Délka 23 cm slouží k rychlému a výkonnému broušení různých nožů. S drážkovaným povrchem lze dosáhnout optimálního výsledku při broušení čepelí nožů. Kromě toho je vysoce kvalitní ocel odpovídajícím způsobem odolná vůči poškození. Černá plastová rukojeť poskytuje bezpečné držení při broušení kuchyňských nožů, nůžek a jiných čepelí. Díky zaoblenému tvaru, protiskluzovému povrchu a ochranné hraně před samotnou ocílkou prsty při broušení nesklouzávají. Na zadním konci rukojeti je poutko na zavěšení. S pomocí ocílky můžete svůj nůž používat déle, protože třením ostří o ostří jej znovu naostří, takže řezná síla se znatelně zlepší. 

Ocílky Zwilling / Nůž, který není dostatečně ostrý, lze rychle a snadno nabrousit ocílkou. S trochou cviku lze tupé čepele nabrousit během chvilky jemným přetažením přes hůl. Ocílky jsou k dispozici v různých materiálech tak, aby bylo v závislosti na požadavcích vždy dosaženo přesného výsledku a z ostří bylo odstraněno co nejméně.

 

-       Materiál: tvrdá pochromovaná ocel, plast

-       Rozměry: délka 23 cm, šířka 0,2 cm, výška 0,2 cm, délka rukojeti 13 cm

-       Barva: černá

-       Snadná manipulace a použití

-       Na čepele nožů i nůžek

-       Ergonomická plastová rukojeť s poutkem na zavěšení

-       Ocílka vyrobená z vlnité, vysoce karbonizované a tvrdě pochromované oceli

-       Zajišťují dobré výsledky přeostření

-       S tvrdostí cca 62 Rockwell je ocílka odolná vůči poškození

-       K dispozici v různých velikostech

 

 

ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Německáspolečnost ZWILLING vyrábí především sortiment do kuchyně, který je v dnešní době považován za synonymum vysoké kvality, dokonalé funkčnosti a špičkového užitného designu. Vyhledávány jsou i její proslulé sady a nástroje na manikúru.

Video