Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Sada na vakuování FRESH & SAVE SET/7 ks plastová

Výrobce Zwilling

Kód zboží 36807-007

Akce platí do pondělí 29.11. do 12 hod.

2 502 Kč

2 690 Kč (-5%)

skladem 12 ks

Tento produkt má dopravu zdarma.

Dekor bílá, průhledná mléčná

Materiál bez BPA, plast, silikon (ventil)

Rozměr složený lithium-iontové baterii (1200 mA), dvojité tě

Nosnost 1,22 kg

Způsob nošení 1x vak. pumpa ZW, 2x dóza s víkem sklo, 2x sá

Údržba boxy a sáčky vhodné do myčky, mrazničky i mikrovlnné trouby

Použití odolný teplotám od -18°C až do +180°C

Popis

Sada na vakuování Zwilling FRESH & SAVE SET/7 ks plastová je skvělou volbou pro snadné vakuování potravin. Prodlouží vám čerstvost a trvanlivost potravin v ledničce i v mrazáku, zbaví vás zápachu v lednici a ušetří čas i peníze. Tato sada obsahuje vše, co budete pro začátek při vakuování potravin potřebovat.

 

Sada na vakuování Zwilling FRESH & SAVE SET/7 ks plastová obsahuje:

1x automatická nabíjecí vakuová pumpa - výkonná a prostorově úsporná

1x plastová dóza velikost L: rozměr 21x14x13 cm, objem 2,3 l/ užitný 2 l, hmotnost 0,5 kg

1x plastová dóza velikost M: rozměr 18x11x10 cm, objem 0,9 l/ užitný 0,75 l, hmotnost 0,32 kg

2x opakovaně použitelný vakuový sáček velikost M: rozměr 35x25 cm

2x opakovaně použitelný vakuový sáček velikost S: rozměr 23x20 cm

 

Dobíjecí elektrická vakuová pumpa, poháněná dobíjecí lithium-iontovou baterií (1200 mA), má čistý a jednoduchý design. Je výkonná, skladná, lehká (váží jen 300 g) a tichá. Ovládá se jediným tlačítkem. Po vytvoření dostatečného vakua se sama automaticky vypne.

Plastové vakuové dózy s víky bez obsahu BPA jsou lehké, nerozbitné, stohovatelné a odolné proti zápachu. Mají dvojité silikonové těsnění a snadno ovladatelný vakuový ventil, na který stačí přiložit vakuovou pumpu a jedním stisknutím odsát vzduch. Jsou vhodné do chladničky, mrazničky i mikrovlnné trouby. Dózy i víka lze mýt v myčce nádobí.

Opakovaně použitelné vakuové sáčky bez obsahu BPA mají jednoduchý ZIP-lockový systém uzavírání a snadno ovladatelný vakuový ventil. Stačí přiložit vakuovou pumpu a jedním stisknutím odsát vzduch. Vakuové sáčky jsou tepelně odolné až do 100 ° C, mrazuvzdorné do -18°C a vodotěsné, proto se perfektně hodí pro vaření metodou sous-vide, marinování a skladování potravin v chladničce, mrazáku (vakuum snižuje popálení mrazem) i ve spíži (ořechy, koření, mouka). Jsou vhodné do mikrovlnné trouby (s uvolněným vakuovým ventilem).

Zwilling FRESH & SAVE je elegantní a kompaktní systém vakuování, který je připraven pro snadné a rychlé použití. Žádné kabely, jednoduchá obsluha.

 

Výhody vakuování potravin pomocí Zwilling FRESH & SAVE:

-       Déle čerstvé, bez zápachu: udrží potraviny 5x déle čerstvé (maso, ryby, pečivo, zelenina, ovoce, hotová jídla i saláty), chutě i živiny jsou bezpečně konzervovány

-       Omezení plýtvání potravinami: navařte si dopředu a vychutnejte čerstvé později, zbytky nevyhazujte, ale vakuujte

-       Rychlé marinování masa: díky vakuu pronikne marináda i koření do masa již za 30 minut

-       Ekologické: opakovaně použitelné obaly, bez BPA

-       Kvalitní uskladnění potravin: uchovává chuť, vůni i vitamíny - v chladničce i mrazničce

-       Chytrá aplikace + QR kód: bezplatná aplikace ZWILLING Culinary Worldpohlídá termín spotřeby, poradí co uvařit a pomůže s nákupním seznamem

 

ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Německáspolečnost ZWILLING vyrábí především sortiment do kuchyně, který je v dnešní době považován za synonymum vysoké kvality, dokonalé funkčnosti a špičkového užitného designu. Vyhledávány jsou i její proslulé sady a nástroje na manikúru.

Video

Video