Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Vakuová dóza s víkem FRESH & SAVE plastová šedá

Výrobce Zwilling

Kód zboží 36812-200

695 Kč

Skladem 3 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor šedý

Materiál plast, silikon

Rozměr D.24,1cm, Š.18,1cm, V.9,4cm

Objem 2 l

Údržba vhodné do mikrovlnné trouby, mrazničky a myčky

Použití potraviny vydrží až 5x délé čerstvé

Další údaj bez BPA

Popis

Udělejme společně něco proti plýtvání jídlem – a pro dlouhodobější požitek. S boxem ZWILLING FRESH & SAVE z plastu zůstanou vaše potraviny až pětkrát déle čerstvé ve srovnání s běžným skladováním bez vakua. Jednoduše umístěte vakuovou pumpu FRESH & SAVE na víko, stiskněte tlačítko a vzduch je venku - ale ne chuť a živiny. A zároveň vzduchotěsné a odolné vůči zápachu.

Abyste neztratili přehled, můžete své jídlo sledovat pomocí bezplatné aplikace ZWILLING Culinary World. Jednoduše naskenujte QR kód na víku vakuového boxu a aplikace vám dá včas vědět, kdy byste měli spotřebovat své potraviny.

Vakuová nádoba s víkem má objem dva litry a je tak ideální velikostí pro nalezení místa v uzeniny nebo mrazicí přihrádce. Stejně jako všechny plastové boxy ze série FRESH & SAVE je chladící box bez BPA, vhodný do mrazáku, mikrovlnné trouby a myčky nádobí, pro rychlé odmrazování a snadné čištění. Je vyrobena z lehkého, nerozbitného plastu a poloprůhledné strany vždy umožňují vidět zásoby. 

 • Funkce vakua: Potraviny vydrží až pětkrát déle čerstvé ve srovnání s konvenčním skladováním bez vakua: chutě a živiny jsou bezpečně zachovány, snižuje se plýtvání potravinami.
 • Lehké a nerozbitné vakuové boxy
 • Prostorově úsporné, stohovatelné skladování potravin a nádobí v lednici a mrazničce
 • Bezpečné zmrazování potravin a hotových jídel (žádné spálení mrazem díky vakuu)
 • Vhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí
 • Materiály: bez BPA, plast (víko, nádoba), silikon (ventil, těsnění)
 • Vakuové víko s inovativní technologií dvojitého těsnění a funkcí indikátoru vakua: Pokud je vnitřní víko spuštěno, je krabice pod vakuem.
 • Jednoduché propojení vakuových nádob s aplikací ZWILLING Culinary World pomocí QR kódu na víku pro sledování potravin a trvanlivosti.
 • Bezplatná aplikace určuje trvanlivost vakuovaného jídla a nádobí a pomocí funkce připomenutí vás včas informuje, jakmile by mělo být jídlo snězeno. Službu aplikace doplňují recepty, vysvětlující videa a nákupní seznam.
 • Snadné propojení vakuových nádob s aplikací ZWILLING Culinary World pomocí QR kódu na víku pro sledování potravin a trvanlivosti.
 • Bezplatná aplikace určuje trvanlivost vakuovaného jídla a nádobí a pomocí funkce připomenutí vás včas informuje, jakmile by mělo být jídlo snězeno. Službu aplikace doplňují recepty, vysvětlující videa a nákupní seznam.

Video

Související produkty