Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Vakuovací dózy s víkem FRESH & SAVE SET/3 ks skleněné S/ M/ L

Výrobce Zwilling

Kód zboží 36803-003

1 195 Kč

Skladem více než 6 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor čirá, bílá

Materiál borosilikátové sklo, plast bez BPA, silikon

Rozměr 15x8x7 cm/ 18x11x10 cm/ 21x14x13 cm

Rozměr další stohovatelné, dvojité těsnění, ventil, QR kód

Objem celkový/užitný: 0,35l/0,2l; 0,9l/0,75l; 2l/1,

Nosnost 2,5 kg

Způsob nošení kompatibilní s vak. pumpou Zwilling Fresh & S

Údržba lze do myčky, mrazničky, trouby (bez víka) i mikrovlnné trou

Použití sklo odolné teplotám od -20°C až do +180°C

Popis

Udělejte místo pro systém, který umí všechno – a ušetřete místo! Stohovatelné vysoce kvalitní vakuové skleněné boxy z řady FRESH & SAVE jedinečným způsobem spojují pohodlí, udržitelnost a design.

Tři sady dóz ve velikostech S, M a L jsou připraveny. Šikovná bezdrátová vakuová pumpa pouhým stisknutím tlačítka odsaje vzduch z nádob a spolehlivě zachová vůně, živiny a vitamíny. Vaše potraviny a pokrmy zůstanou čerstvé až pětkrát déle ve srovnání s konvenčním skladováním bez vakua!

Další zajímavost: skleněné boxy nejsou vhodné pouze pro použití v lednici a mrazničce: díky vysoce kvalitnímu borosilikátovému sklu lze nádoby v sadě používat v troubě bez víka. Můžete s ním dokonale připravit pokrmy v troubě, vložit je do formy, vychladit ve vakuu nebo zmrazit a upéct později. A zbytky? Můžete je snadno ohřát v mikrovlnné troubě nebo v troubě. Všechny boxy v sadě lze propojit s aplikací ZWILLING Culinary World pomocí QR kódu na víku. Máte tak vždy přehled o svých zásobách.

 • Funkce vakua: Potraviny zůstávají čerstvé až pětkrát déle než při běžném skladování bez vakua: chutě a živiny jsou bezpečně zachovány, snižuje se plýtvání potravinami
 • Prostorově úsporné, stohovatelné skladování potravin a nádobí v lednici a mrazničce, velikosti S / M / L lze uložit do sebe v kuchyňské skříni, když se nepoužívá.
 • tvarovaná nádoba pro podávání u stolu
 • bezpečné zmrazování potravin a hotových jídel (vakuum snižuje popálení mrazem)
 • vhodné do trouby (bez víka do 180 °C)
 • vhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí
 • > Sada skládající se ze 3 boxů [kapacita (bez víka) / max. kapacita: S 0,35 l / 0,2 l, M 0,9 l / 0,75 l, L 2,0 l / 1,6 l]
 • Materiály: bez BPA, plast (nádoba, víko), silikon (ventil, těsnění)
 • Vakuové víko s inovativní technologií dvojitého těsnění a funkcí indikátoru vakua: Pokud je vnitřní víko spuštěno, je krabice pod vakuem.
 • Jednoduché propojení vakuových nádob s aplikací ZWILLING Culinary World pomocí QR kódu na víku pro sledování potravin a trvanlivosti.
 • Bezplatná aplikace určuje trvanlivost vakuovaného jídla a nádobí a pomocí funkce připomenutí vás včas informuje, jakmile by mělo být jídlo snězeno. Službu aplikace doplňují recepty, vysvětlující videa a nákupní seznam.

Video

Související produkty