Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Vakuový obědový box FRESH & SAVE šedý M

Výrobce Zwilling

Kód zboží 36805-240

425 Kč

Skladem více než 6 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor šedý

Materiál plast, silikon

Rozměr D.18,5cm,Š.11,4cm, V.7,6cm

Objem 0,8 l

Údržba vhodné do mikrovlnné trouby, mrazničky a myčky

Použití potraviny vydrží až 5x délé čerstvé

Další údaj bez BPA

Popis

ZWILLING FRESH & SAVE vakuový obědový box M 2 v 1 v poloprůhledném provedení s objemem 800 ml je ideální pro přepravu sendvičů a malých obědů. Díky flexibilní přepážce můžete svačinový box rychle rozdělit na dvě přihrádky, aby se různé potraviny nemíchaly. Nádoba je vyrobena z nerozbitného plastu a je zvláště robustní pro přepravu ve školní tašce nebo kancelářské tašce. Po vakuovém utěsnění je krabice ve vakuu nepropustná. Po použití, když se vakuum uvolní, můžete použít samostatně dostupné elastické popruhy k bezpečnému uzavření krabičky na oběd.
Dóza je vhodná do myčky nádobí a lze ji po použití snadno vyčistit. Svačinový box je poloprůhledný, vždy tak můžete přímo vidět, co je uvnitř. 
Zvláštností obědového boxu je jeho vakuová funkce. Připravte si oběd ve volném čase den předem a odsajte vzduch z krabice během několika sekund pomocí vakuové pumpy ZWILLING FRESH & SAVE. Potraviny zůstanou čerstvé až pětkrát déle než při běžném skladování bez vakua! A s aplikací ZWILLING Culinary World můžete snadno sledovat své zásoby, stačí naskenovat QR kód na víku.

  • Funkce vakua: Potraviny vydrží až pětkrát déle čerstvé ve srovnání s konvenčním skladováním bez vakua: chutě a živiny jsou bezpečně zachovány, snižuje se plýtvání potravinami.
  • Extra lehký a nerozbitný vakuový box na doma i na cesty
  • Prostorově úsporné skladování potravin a nádobí v lednici a mrazničce
  • Bezpečné zmrazování potravin a hotových jídel (vakuum snižuje popálení při mrazu)
  • Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby (včetně víka)
  • Kapacita (bez víka) / max. kapacita: 0,8 l / 0,65 l
  • Materiály: bez BPA, plast (víko, nádoba), silikon (ventil, těsnění)
  • Lehké víko pro snadné otevírání a zavírání na cestách (i bez pumpy)
  • Jednoduché propojení vakuových nádob s aplikací ZWILLING Culinary World pomocí QR kódu na víku pro sledování potravin a trvanlivosti.
  • Bezplatná aplikace určuje trvanlivost vakuovaného jídla a nádobí a pomocí funkce připomenutí vás včas informuje, jakmile by mělo být jídlo snězeno. Službu aplikace doplňují recepty, vysvětlující videa a nákupní seznam.

Video

Video

Související produkty