Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Vakuovací sáčky FRESH & SAVE SET/10ks velikost M

Výrobce Zwilling

Kód zboží 36800-220

475 Kč

Skladem více než 6 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor průhledný

Materiál bez BPA, plast, silikon (ventil)

Rozměr 35x25 cm

Rozměr další těsnicí ZIP-lockový systém, ventil key-lock,

Objem 4 l

Způsob nošení kompatibilní s vak. pumpou Zwilling Fresh & S

Údržba vhodné do myčky, mrazničky i mikrovlnné trouby

Použití opakovaně použitelné, vodotěsné, odolné varu do 100° C

Popis

Opakovaně použitelné skladovací sáčky s praktickým zavíráním na zip jsou vaším esem v rukávu: ať už pro zmrazení, vaření sous-vide nebo marinování. S kapacitou 4 litry to může být také o něco více: Chléb, zelenina, maso nebo ryby – je tak snadné proměnit vaši chladničku a mrazničku na váš osobní pult s čerstvými potravinami doma. Příslušné jídlo nebo připravené jídlo naplňte do sáčku a uzavřete. Nyní stačí umístit výkonnou vakuovou pumpu na ventil, ta odsaje vzduch ze sáčků stisknutím tlačítka během několika sekund a po dokončení procesu se automaticky zastaví. Pak stačí krátké stisknutí tlačítka uprostřed červeného silikonového ventilku k jeho bezpečnému uzavření: vůně a vitamíny jsou spolehlivě zachovány a potraviny zůstanou čerstvé až pětkrát déle! Mimochodem: Maso nebo ryby lze marinovat ve vakuu ve velmi krátké době. Díky přiloženému marinovacímu nástavci je to hračka. Aby vaše potraviny nezůstaly zapomenuté v lednici nebo mrazáku, můžete je snadno zaznamenat v aplikaci ZWILLING Culinary World: před naplněním sáčku naskenujte QR kód  a poté sledujte zásoby. Prostřednictvím funkce automatického připomenutí, obdržíte upozornění včas.

 • Funkce vakua: Potraviny zůstávají čerstvé až pětkrát déle než při běžném skladování bez vakua: chutě a živiny jsou bezpečně zachovány, snižuje se plýtvání potravinami.
 • Ideální pro vaření sous-vide, marinování a uchovávání potravin v lednici a mrazničce
 • snadné marinování pomocí marinovacího nástavce
 • vhodné do mikrovlnné trouby
 • Sada obsahuje 10 vakuových sáčků velikosti M (kapacita: 4 l, rozměr: 35 x 25 cm (D x Š)
 • Materiály: bez BPA, plast (sáček, zip), silikon (ventil)
 • opakovaně použitelné, včetně pole pro označení
 • Snadná manipulace s vakuovými sáčky díky inovativnímu ventilu (princip zámku a klíče s vakuovou pumpou) a praktickému zipu pro snadné otevírání a zavírání.
 • Snadné propojení vakuových sáčků s aplikací ZWILLING Culinary World pomocí QR kódu na sáčcích pro sledování potravin a trvanlivosti - před plněním.
 • Individuální ID sáčku na každém vakuovém sáčku pro snadnou identifikaci identického chlazeného a mraženého zboží.
 • Bezplatná aplikace určuje trvanlivost vakuovaného jídla a nádobí a pomocí funkce připomenutí vás včas informuje, jakmile by mělo být jídlo snězeno. Službu aplikace doplňují recepty, vysvětlující videa a nákupní seznam.

Video

Související produkty