Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Sada na vakuování FRESH&SAVE SET/7KS sklo bílá

Výrobce Zwilling

Kód zboží 36814-007

2 495 Kč

Skladem 4 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Tento produkt má dopravu zdarma.

Dekor bílý

Materiál plast, silikon

Rozměr D.29,5cm, Š.28,2cm, V.15,7cm

Objem box:0,8l/0,65l/2l, sáčky:1,25/4l

Údržba vhodné do mikrovlnné trouby, mrazničky a myčky

Použití 1x skleněný box, 1x obědový box, 2x sáček S, 2x sáček M

Popis

Potraviny zůstanou čerstvé až pětkrát déle ve srovnání s tradičním bezvakuovým skladováním!

Udělejte si hromadný nákup a (zmrazte) čerstvé ovoce, zeleninu, maso nebo ryby ve vakuových skleněných nádobách FRESH & SAVE nebo vakuových sáčcích, takže si doma snadno vytvoříte svůj vlastní pult na čerstvé potraviny. Lahodné pokrmy si můžete připravovat dny předem a stále si je užívat jako čerstvé jako první den. Ve vakuovém chlebníku s praktickou přepážkou se dají báječně odnášet i potraviny. Uvařte maso sous-vide nebo marinujte grilované maso za pouhých 30 minut ve vakuových sáčcích. Na cestách - ať už ve škole, v kanceláři nebo na výletě - praktický vakuový obědový box poskytuje čerstvé svačiny.

A takto to funguje: Nasaďte vakuovou pumpu na ventil a vysajte během několika sekund stisknutím tlačítka. Čerpadlo se automaticky zastaví, jakmile se vytvoří dostatečný podtlak. Chuť, vůně a vitamíny jsou spolehlivě zachovány.

S aplikací ZWILLING Culinary World můžete mít zásoby vždy pod dohledem: Jednoduše naskenujte QR na vakuových krabičkách a sáčcích a budete připomenuti, jakmile byste měli jídlo nebo jídlo sníst. Nová startovací sada FRESH & SAVE vám to usnadní.

 • Funkce vakua: Potraviny vydrží až pětkrát déle čerstvé ve srovnání s konvenčním skladováním bez vakua: chutě a živiny jsou bezpečně zachovány, snižuje se plýtvání potravinami.
 • Prostorově úsporné, stohovatelné skladování potravin a nádobí v lednici a mrazničce
 • Tvarovaná skleněná nádoba pro podávání u stolu / vhodná pro použití v troubě (bez víka do 180 °C)
 • Extra lehký a nerozbitný obědový box na cesty s vkládací přepážkou pro přepravu různých potravin
 • bezpečné zmrazování potravin a hotových jídel (vakuum snižuje popálení mrazem)
 • opakovaně použitelné vakuové sáčky: vhodné do mrazáku, tepelně odolné (ideální pro vaření sous vide), vhodné do mikrovlnné trouby
 • Sada skládající se z vakuové pumpy, 1 skleněného boxu, 1 obědového boxu a 2 vakuových sáčků každý S a M (kapacita boxů (bez víka) / max. kapacita: M box 0,8 l / 0,65 l; L box 2,0 l / 1, 6L vakuový sáček: S 1,25L / M 4L
 • Materiály: bez BPA, skleněná krabička: borosilikátové sklo (forma), plast (víko), silikon (ventil, těsnění), vakuový sáček: plast (sáček, zipové těsnění), silikon (ventil)
 • Jednoduché propojení vakuových nádob a sáčků s aplikací ZWILLING Culinary World pomocí QR kódu na víku pro sledování potravin a trvanlivosti.
 • Bezplatná aplikace určuje trvanlivost vakuovaného jídla a nádobí a pomocí funkce připomenutí vás včas informuje, jakmile by mělo být jídlo snězeno. Službu aplikace doplňují recepty, vysvětlující videa a nákupní seznam.
 • Bezplatná aplikace určuje trvanlivost vakuovaného jídla a nádobí a pomocí funkce připomenutí vás včas informuje, jakmile by mělo být jídlo snězeno. Službu aplikace doplňují recepty, vysvětlující videa a nákupní seznam.

Video

Související produkty