Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Klěště STAUB

Výrobce Staub

Kód zboží 40503-103

345 Kč

Skladem > 6 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor černá matná

Materiál silikon, rukojeť z akátového dřeva

Rozměr D.31 cm

Rozměr složený nezanechává poškrábání na litině

Údržba doporučeno pouze ruční mytí

Použití silikon je odolný vůči teplu až do 220 ° C

Popis

Kuchyňské kleště STAUB, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, černého, ​​matného silikonu, jsou součástí nové řady kuchyňských potřeb STAUB. Kleště jsou žáruvzdorné do 220°C a jsou vhodné pro použití na nepřilnavé povrchy a na všechny litinové a keramické výrobky. Lze je mýt v myčce na nádobí. Kleště jsou dlouhé 31 cm a zanechávají pohodlnou vzdálenost od horkého jídla. Jsou skvělé pro různé úkoly, jako je otáčení grilovaných pokrmů, podávání těstovin a dělení salátů. Silikon je měkčí a pružnější než nerezová ocel nebo jiné materiály běžně používané pro kuchyňské kleště, což umožňuje, aby vaše jemné potraviny zůstaly v perfektním tvaru a nelepily se na kleště.

S novou sérií kuchyňských pomocníků doplňuje STAUB svůj kuchyňský sortiment. Design je ergonomický, funkční a zároveň krásný a dělá z nádobí harmonický doplněk k ostatním produktům STAUB v kuchyni i na stole. 

 

-       K otáčení grilovaných pokrmů, podávání těstovin a dělení salátů

-       Vysoce kvalitní odolný materiál

-       Tepelně odolná do 220°C

-       Černý, matný silikon, vhodný na litinové, keramické i na nepřilnavé povrchy

-       Délka 31 cm zanechává pohodlnou vzdálenost od horkého jídla

-       Vhodné do myčky nádobí

-       Design by DUST

 

Značka STAUB: perfektní, inovativní, jedinečný a tradiční. Domovem značky STAUB je Francie, země proslulá po celém světě svou kulinářskou tradicí a opravdu dobrým jídlem. Merville na severu Francie je místem, kde STAUB vyrábí vysoce kvalitní litinu spojením tradičního řemesla s nejmodernější technologií. Dále ve svém sortimentu nabízí jedinečné a vysoce funkční kuchyňské pomocníky.