Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Lžíce na rýži STAUB s dřevěnou rukojetí

Výrobce Staub

Kód zboží 40503-110

Akce platí do vyprodání zásob

290 Kč

415 Kč (-30%)

Skladem 5 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor černá matná

Materiál silikon, rukojeť z aká

Rozměr D.22 cm, Š.7,8 cm

Údržba doporučeno pouze ruční mytí

Použití silikon je odolný vůči teplu až do 220 ° C

Další údaj nezanechává poškrábání na litině

Popis

Lžíce / naběračka na rýži STAUB s dřevěnou rukojetí je velká plochá lžíce používaná k míchání a podávání rýže. Japonský název „šamoji“ doslova znamená „rýžové pádlo“, což se odráží ve tvaru. Lžíci na rýži lze samozřejmě použít i na další potraviny jako je kuskus, polenta nebo jáhly. Skvěle se hodí i na zmrzlinu. Lžíce na rýži STAUB je součástí nové řady kuchyňských potřeb. Je vyrobena z černého, ​​matného silikonu, který je velmi tepelně odolný a vhodný pro nepřilnavé i litinové povrchy. Na rýži a jiná zrna je to lepší než kovová lžička, protože poškodí méně zrn. Ergonomická rukojeť je vyrobena z akáciového dřeva a má otvor pro zavěšení.

S novou sérií kuchyňských pomocníků doplňuje STAUB svůj kuchyňský sortiment. Design je ergonomický, funkční a zároveň krásný a dělá z nádobí harmonický doplněk k ostatním produktům STAUB v kuchyni i na stole. 

 

-       Perfektní tvar pro podávání rýže a jiných obilovin

-       Tepelně odolná do 220°C

-       Černý, matný silikon, vhodný na litinové, keramické i na nepřilnavé povrchy

-       Ergonomická rukojeť z akáciového dřeva

-       Doporučení: ruční mytí

-       Design by DUST

 

Značka STAUB: perfektní, inovativní, jedinečný a tradiční. Domovem značky STAUB je Francie, země proslulá po celém světě svou kulinářskou tradicí a opravdu dobrým jídlem. Merville na severu Francie je místem, kde STAUB vyrábí vysoce kvalitní litinu spojením tradičního řemesla s nejmodernější technologií. Dále ve svém sortimentu nabízí jedinečné a vysoce funkční kuchyňské pomocníky.