Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Mašlovačka STAUB s dřevěnou rukojetí

Výrobce Staub

Kód zboží 40503-109

239 Kč

Skladem více než 6 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor černá matná

Materiál silikon, rukojeť z akátového dřeva

Rozměr D.22 cm, Š.4,6 cm

Rozměr složený nezanechává poškrábání na litině

Údržba doporučeno pouze ruční mytí

Použití silikon je odolný vůči teplu až do 220 ° C

Popis

Mašlovačka STAUB s dřevěnou rukojetí splní různé úkoly ve vaší kuchyni. Nanášení oleje nebo másla na jídlo nebo na pánve a plechy na pečení je jen jedním z nich. Při výrobě chleba, sušenek nebo pečiva vám mašlovačka pomůže rovnoměrně pokrýt každý upečený kus polevou nebo vaječným žloutkem, aby se vytvořila dokonalá krusta. Může to být doslova třešnička na dortu. Mašlovačka vyrobená z černého matného silikonu je odolná vůči teplu až do 220 °C a šetrná k nepřilnavým povrchům. Snadno se čistí a je hygienická, nehrozí prasknutí nebo vypadnutí štětin. Rukojeť je vyrobena z akáciového dřeva a má otvor pro zavěšení. Nadčasový design a výběr barev činí tento spotřebič dokonalým doplňkem všech našich kuchyňských potřeb.

S novou sérií kuchyňských pomocníků doplňuje STAUB svůj kuchyňský sortiment. Design je ergonomický, funkční a zároveň krásný a dělá z nádobí harmonický doplněk k ostatním produktům STAUB v kuchyni i na stole. 

 

-       Vysoce kvalitní odolný materiál

-       Tepelně odolná do 220°C

-       Černý, matný silikon, vhodný na litinové, keramické i na nepřilnavé povrchy

-       Ergonomická rukojeť z akáciového dřeva

-       Doporučení: ruční mytí

-       Design by DUST

 

Značka STAUB: perfektní, inovativní, jedinečný a tradiční. Domovem značky STAUB je Francie, země proslulá po celém světě svou kulinářskou tradicí a opravdu dobrým jídlem. Merville na severu Francie je místem, kde STAUB vyrábí vysoce kvalitní litinu spojením tradičního řemesla s nejmodernější technologií. Dále ve svém sortimentu nabízí jedinečné a vysoce funkční kuchyňské pomocníky.