Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Naběračka na knedlíky STAUB s dřevěnou rukojetí

Výrobce Staub

Kód zboží 40503-100

395 Kč

Skladem > 6 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor černá matná

Materiál silikon, rukojeť z akátového dřeva

Rozměr D.31 cm, Š.9,4 cm

Rozměr složený nezanechává poškrábání na litině

Údržba doporučeno pouze ruční mytí

Použití silikon je odolný vůči teplu až do 220 ° C

Popis

Perforovaná naběračka na knedlíky STAUB s dřevěnou rukojetí je perfektní nástroj pro vytahování knedlíků nebo zeleniny z hrnce, vytahování vařených vajec z vody nebo hranolků z fritézy. Otvory umožňují, aby veškerá tekutina stékala zpět do hrnce nebo pánve. Hodí se také na odsátí tuku z vývaru nebo polévky – což funguje ještě lépe, jakmile vývar vychladne a tuk ztuhne. Dostatečně dlouhá, ergonomická rukojeť je vyrobena z akáciového dřeva a má otvor pro zavěšení. Hlavní část naběračky je vyrobena z černého matného silikonu. Tento vysoce kvalitní materiál je vhodný pro všechny povrchy hrnců a pánví.

S novou sérií kuchyňských pomocníků doplňuje STAUB svůj kuchyňský sortiment. Design je ergonomický, funkční a zároveň krásný a dělá z nádobí harmonický doplněk k ostatním produktům STAUB v kuchyni i na stole. 

 

-       Vysoce kvalitní odolný materiál

-       Tepelně odolná do 220°C

-       Černý, matný silikon, vhodný na litinové, keramické i na nepřilnavé povrchy

-       Ergonomická rukojeť z akáciového dřeva

-       Doporučení: ruční mytí

-       Design by DUST

 

Značka STAUB: perfektní, inovativní, jedinečný a tradiční. Domovem značky STAUB je Francie, země proslulá po celém světě svou kulinářskou tradicí a opravdu dobrým jídlem. Merville na severu Francie je místem, kde STAUB vyrábí vysoce kvalitní litinu spojením tradičního řemesla s nejmodernější technologií. Dále ve svém sortimentu nabízí jedinečné a vysoce funkční kuchyňské pomocníky.