Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Obracečka WOK STAUB s dřevěnou rukojetí

Výrobce Staub

Kód zboží 40503-101

395 Kč

Skladem > 6 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor černá matná

Materiál silikon, rukojeť z akátového dřeva

Rozměr D.31 cm, Š.9 cm

Rozměr složený nezanechává poškrábání na litině

Údržba doporučeno pouze ruční mytí

Použití silikon je odolný vůči teplu až do 220 ° C

Popis

Obracečka na wok STAUB má perfektní tvar pro použití ve woku a usnadňuje přípravu masa a zeleniny. Tvar hlavy umožňuje zpracovat více potravin současně. Černý matný silikon lze bezpečně použít na nepřilnavé povrchy a smaltovanou litinu bez poškrábání a je vysoce tepelně odolný, což je důležité zejména při smažení přísad v intenzivním žáru woku. Ergonomická rukojeť je vyrobena z vysoce kvalitního akáciového dřeva a má ideální délku pro použití v našich wocích. Obracečku na wok lze samozřejmě použít i na pánve nebo litinové hrnce. Obracečka na wok STAUB je součástí nové řady kuchyňských potřeb STAUB a lze ji použít k vaření i servírování.

S novou sérií kuchyňských pomocníků doplňuje STAUB svůj kuchyňský sortiment. Design je ergonomický, funkční a zároveň krásný a dělá z nádobí harmonický doplněk k ostatním produktům STAUB v kuchyni i na stole. 

 

-       Tepelně odolná do 220°C

-       Černý, matný silikon, vhodný na litinové, keramické i na nepřilnavé povrchy

-       Ergonomická rukojeť z akáciového dřeva

-       Doporučení: ruční mytí

-       Design by DUST

 

Značka STAUB: perfektní, inovativní, jedinečný a tradiční. Domovem značky STAUB je Francie, země proslulá po celém světě svou kulinářskou tradicí a opravdu dobrým jídlem. Merville na severu Francie je místem, kde STAUB vyrábí vysoce kvalitní litinu spojením tradičního řemesla s nejmodernější technologií. Dále ve svém sortimentu nabízí jedinečné a vysoce funkční kuchyňské pomocníky.